Emilia Komarnicka-Klynstra podbiła serca widzów rolą doktor Agaty w serialu Na dobre i na złe. Aktorka pokazała się też z innej strony w programie Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie udowodniła, że ma piękny głos. To jednak nie jedyna karta z jej historii związana ze śpiewem. Blondwłosa piękność występowała bowiem kiedyś z zespołem Lola Band jako wokal.

Serial Na dobre i na złe nie tylko otworzył aktorce drzwi do kariery, ale też do miłości. W końcu, to własnie tam Emilia Komarnicka poznała swojego przyszłego męża -  Redbada Klynstrę, który po ślubie z aktorką, przyjął także jej nazwisko.

Ma już wnuka, choć nikt nie może w to uwierzyć. Mężczyźni nazywają ją „najpiękniejszą babcią na świecie”

Para pobrała się 2017 roku, a rok później przyszedł na świat ich syn Kosma. Natomiast w 2020 roku, Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła drugiego syna, Tymoteusza.

Emilia Komarniecka jest tym typem aktorki, która nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Na próżno szukać kontrowersji z nią w roli głównej. Wiadomo jednak, że artystka bardzo ceni sobie wartość, jaką jest rodzina. W ostatnim poście na Instagramie, zdradziła że wraz z mężem mają dla siebie jeden dzień w tygodniu, który całkowicie poświęcają sobie i synom. 

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu: fani porównują ją do Magdy Mołek

Oczywiście nasze zawody są nieregularne, więc zdarza nam się pracować wieczorem, lub w sobotę, ale o niedzielę dbamy i pilnujemy jej uparcie. N i e d z i e l a jest N a s z a, Niedzieli nie dzielimy, nie działamy. Jesteśmy ze sobą. Uwielbiam jej nieśpieszną atmosferę, w której nikt nic „nie musi”. Czasami razem odpowiadamy sobie na pytanie: „to co, dziś robimy?”, ale najczęściej decydujemy, że dziś nie będziemy działać, nie będziemy ROBIĆ NIC i płyniemy na tym, co nam ten dzień przyniesie. Wtedy okazuje się, że doba trwa zdecydowanie dłużej, niż inne, że jeśli nie planujesz i kurczowo nie trzymasz się tego, co sobie wyobraziłaś, tylko pozwalasz się nieść nurtowi to inaczej percepujesz czas, on staje się bezkresny…

Pamiętacie Monikę Jarosińską? Niemożliwe, czym dziś zajmuje się aktorka

Przy okazji tych pieknych słów, Emiloa Komarnicka pokazała efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej z mężem i dziećmi. Zobaczcie tylko, jaki to piękny obrazek!

Emilia Komarniecka z synami

Emilia Komarniecka z mężem

Emilia Komarniecka z dziećmi

Przyznajcie sami, że miłość aż bije po oczach!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational