Polska aktorka Anna Mucha ma dwóch dzieci: córkę Stefanię i syna Teodora, których powitała w związku z Marcelem Sorą. Chociaż Mucha jest bardzo aktywną w swoich social mediach, kompletnie nie pokazuje twarzy swoich bobasów. 

Ostatnio aktorka postanowiła opublikować zdjęcie z córką Stefanią. Na foto dziewczynka była odwrócona tyłem i mogliśmy zobaczyć tylko jej piękne włosy. W opisie Mucha poruszyła ważny temat hejtu dzieci.

Ola Ciupa pochwaliła się bujnym biustem: jej zbyt odważne zdjęcie zaskoczyło fanów

jesteś głupia! inna! śmierdzisz ! a bo jej rodzice to … i co się chwalisz?!? czy może: wdała się w mamusie ! … albo dzisiejsze: dzieci tak brzydkie, ze trzeba zasłaniać im twarze ?!? 😳😳😳🤦🏻‍♀️ na ile sposobów ktoś może zranić Dziecko?!? jak bardzo ten kawałek czyjegoś brudnego świata może na zawsze zmienić Twoje Dziecko ?!?

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

To najładniejsze zdjęcie: Ola Szwed pochwaliła się kadrem ukochanego partnera z córką

Beata Kozidrak zamierza wyjechać z Polski. Czeka na nią piękna rezydencja

Nie pokazywanie dzieci w Internecie, to była wspólna decyzja Anny Muchy i Marcela Sory:

to będzie prywatny i długi wpis: zrobię dla Niej (Nich) wszystko… ale … nie pokazuję dzieci w necie, bo chcę chronić ich prywatność, jest to nasza wspólna(!), świadoma decyzja. czasem zazdroszczę innym widząc jak chętnie chwalą się wspólnym czasem i tą największa miłością… czasem sama bym chciała, ale ze względu na moją pracę i to, że czasem sama spotykam się hejtem – chcę im za wszelką cenę tego oszczędzić…

Aktorka chce uchronić swoich dzieci od hejterów:

Bo net bywa okrutny… nie uchronimy ich… choćbyśmy zrobili wszystko i nie wiem jak się starali… nie uchronimy ich przed głupota, przed zawiścią, zazdrością, bezinteresownym hejtem. nie uchronimy, nie zmienimy tego świata. możemy tylko zrobić wiele (wszystko), żeby nasze Dzieci nie były nieszczęśliwe, sfrustrowane, czy agresywne… żeby same nie były hejterami … !

Kim jest syn Edwarda Miszczaka? Szymon jest tylko rok młodszy od swojej macochy i pracuje w telewizji

Anna Mucha na koniec zaznaczyła, że dzisiaj coraz więcej firm oferuje usługi, aby ubezpieczać dzieci na wypadek hejtu internetowego:

a co jeśli mimo naszych starań ktoś napisze o moim Dziecku coś, co na zawsze zmieni jego życie, postrzeganie świata, siebie ? Gdzie szukać pomocy? jak się bronić? jakie są nasze prawne możliwości ? ten wpis powstał we współpracy z ubezpieczycielem UNIQA, który ma w swoim pakiecie ubezpieczenia szkolne z możliwością ochrony na wypadek hejtu w necie, oferująceopiekę prawna, psychologiczna, konsultacje i wsparcie informatyczne… Często my sami - dorośli możemy czuć się bezradni w sytuacji, gdy naszemu dziecku dzieje się krzywda i nie zawsze wiemy, jak zacząć działać, żeby mu pomóc. to naturalne i zdrowe prosić o pomoc. a to ubezpieczenie jest pierwszą pomocą dla rodziców i dzieci - ofiar przemocy w sieci … Ps. poczułaś się dotknięta (dotknięty) początkiem? pomyślałeś, że to o Tobie ? i dobrze! bo to może być o Twoim Dziecku … nie traćmy czujności, to tak ważne, żeby umieć pomóc.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational