Monika Richardson (wcześniej Zamachowska) znajdowała się w związku ze Zbyszkiem Zamachowskim całe 10 lat. Na początku 2021 roku dowiedzieliśmy się o tym, że małżeństwo rozstają. Przyczyną rozwodu stało to, że Zamachowski związał się ze swoją koleżanką po fachu, Gabrielą Muskałą. Sama Monika teraz obok siebie ma nowego partnera, im jest Konrad Wojterkowski. Para już dzieliła się w sieci zdjęciami ze wspólnego wyjazdu. 

Dorota Wellman powiedziała, co myśli o Kindze Rusin. Dziennikarka wypowiedziała się w dosadny sposób

Monika Richardson pokazała przepiękna córkę Zofię

Na Intagramie Monika Richardson pochwaliła się wspólnym kadrem ze swoim partnerem Kondradem Wojterkowskim i córką Zofią Malcolm. Razem pozowali na pokazie mody w Białymstoku. Przypominamy, że córkę Monika powitała z Brytyjczykiem Jamiegiem Malcolmem. W opisie Richardson wyznała, że jej córka jest najpiekniejszą dziewczyną.
Pod zamieszczoną fotką pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów: "Petarda", " Corka prześliczna 👏", "Pięknie Pani Moniko ❤️🔥", " Obie piekne bez dwóch zdań ..." - czytamy w komentarzach. 
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Izabella Scorupco i jej 24 letnia córka wyglądają zupełnie jak siostry.Izabella jest dumną mamą dwójki dzieci. Gwiazda doczekała się córki Julii z małżeństwa z Mariuszem Czerkawskim, a także syna Jakoba, którego ojcem jest drugi mąż, Jeffrey Raymond. Właśnie jej 24 letnia córka ukończła szkołę o czym dumna mama postanowiła poinformować swoich fanów.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational