W wieku ośmiu lat książę George zdołał udowodnić, że nie został pozbawiony silnego charakteru.

Od ubóstwa do gwiazd Hollywood: wspaniali ludzie z biednych rodzin

Jeśli coś mu się podoba, to prawie niemożliwe jest zniechęcenie go do tej aktywności - nawet przez ośmieszenie. W końcu, kiedy książę William powiedział podczas spotkania z Brytyjczykami, że jego syn uwielbia tańczyć i woli balet klasyczny, wielu zaczęło ćwiczyć dowcip w jego przemówieniu. Powiedzieli, że przyszły następca tronu zachowuje się jak dziewczyna. Jednak George nie był pod wrażeniem. Zostało to zgłoszone przez publikację Express.co.uk

„George bardzo lubi tańczyć i jest w tym świetny. Prawdopodobnie odziedziczył go po mojej mamie, ona też uwielbiała tańczyć!” - przyznał William.

Cztery znaki zodiaku mogą łatwo się wzbogacić: szczęście je kocha

Popularne wiadomości teraz

Robert Lewandowski odebrał kolejną nagrodę. Pojawił się na uroczystości z żoną. Wszyscy wpatrywali się na wygląd Ani

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Jak powiedział ojciec młodego księcia, George zainteresował się tańcem, kiedy wstąpił do swojej szkoły Thomasa Battersea. Stworzono przecież wszystkie warunki, aby uczniowie mogli rozwijać wszystkie swoje talenty. A zajęcia taneczne odbywają się tam szczególnie poważnie. Najzdolniejsi i najwytrwalsi po ukończeniu studiów otrzymają prawo do kontynuowania studiów w słynnej Królewskiej Akademii Tańca. Uczniowie George's School mieli możliwość wyboru zajęć z różnych stylów tanecznych - od hip-hopu po balet klasyczny. A młody książę, według ojca, woli to drugie.

Jak się później okazało, pasję „babki Diany” odziedziczyła siostra George'a – księżniczka Charlotte. Książę William również o tym mówił. Małżonka Kate Middleton powiedziała, że ​​jego córka zajmuje się choreografią od trzeciego roku życia. Chciała nauczyć się tańczyć po tym, jak wraz z rodzicami uczestniczyła w przedstawieniu Dziadek do orzechów w londyńskiej Royal Opera House.

Księżna Diana, babcie George'a i Charlotte, uwielbiała tańczyć. I bardzo poważnie podchodziła do choreografii. Jako dziecko uczyła się baletu klasycznego, a nauczyciele odkryli, że ma talent.

Jednak przed kontynuowaniem tego zajęcia uniemożliwił jej fakt, że stała się zbyt wysoka na tancerkę. Ale raz, kiedy dorosła i poślubiła księcia Karola, podczas jednej z wizyt w Royal Opera House, nie mogła się oprzeć i stojąc na pointach, tańczyła choreograficzną fantazję o własnej kompozycji do muzyki Billy'ego Joela. Co jednak spowodowało niezadowolenie królowej Elżbiety. W końcu do mediów trafiły zdjęcia księżnej Walii, zrobione podczas kręcenia fouette.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational