Joanna Koroniewska to znana polska aktorka. Prywatnie jest związana z dziennikarzem Maciejem Dowborem. Z nim wychowuje dwójkę dzieci: Janinę i Helenę. Małżeństwo prowadzą swoją "Domówkę u Dowborów", gdzie rozmawią z polskimi gwiazdami na różne tematy. 

Koroniewska jest bardzo aktywną w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwują ponad 598 tysięcy osób. Aktorka ma wielki dystans do siebie. Gwiazda śmiało publikuje zdjęcia bez makijażu czy uczesanej fryzury. Pokazuje siebie w swojej naturalności.

Ewa Farna w długich, rudych włosach. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Ostatnio Koroniewska miała doczynienie z kolejną hejterką, która napisała swój nieprzyjemny komentarz. Celebrytka opublikowała zdjęcie w stroju sportowym i napisała, co myśli o komplekasach i hejcie w internecie. 

Czy każdy z nas ma kompleksy? Moim zdaniem tak. Możemy je ukrywać, możemy nad nimi pracować, ale tak - każdy ma jakieś swoje traumy, niedoskonałości, które obniżają nasze poczucie własnej wartości. To ludzkie - żaden wstyd ani dowód słabości! Wydawać by się mogło, że osoby pracujące w mediach są bardzie odporne, a lata doświadczeń i mierzenia się z krytyką sprawiły, że mamy twardą skórę i nic nie robi na nas wrażenia! To często są tylko pozory, maska, za którą kryją się różne większe i mniejsze ludzkie dramaty! A internet jest bezwzględny - zaczęła.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Cztery znaki zodiaku, którym od 13 września towarzyszyć będzie szczęście

Aktorka wyznała, że pogodziła się z tym, że dostaje mnóstwo niezadowolonych komentarzy od hejterów. 

Jolanta Kwaśniewska wyjawiła prawdę o życiu pierwszej damy. Nie jest tak kolorowo, jak myślimy

Dziś już mam duży dystans do siebie i potrafię się śmiać ze swoich niedoskonałości. Dostaję tysiące komentarzy, wiadomości na temat tego jaka jestem beznadziejna, jaka głupia, pusta, próżna, ale też za chuda, za płaska czy za brzydka. Niektórzy ludzie odczuwają jakąś sadystyczną przyjemność w zadawaniu innym bólu, sprawianiu przykrości i odbieraniu godności.. Ledwie 2 dni temu otrzymałam wiadomość od Pani, że jestem żałosną, heblowaną dechą, zerem, pozbawionym kobiecości i samokrytyki!! Po co ktoś, o dziwo podpisany imieniem i nazwiskiem, używający prawdziwego konta pisze drugiej osobie takie rzeczy?! Oczywiście z jednej strony muszę sobie radzić z takimi sprawami, z drugiej ciągłe bycie poddawanym brutalnej krytyce w końcu złamie każdego! W ostatnim czasie głośno było na świecie o licznych przypadkach wybitnych sportowców, którzy przygnieceni ciągłą krytyką i obrzydliwymi komentarzami wycofywali się z rywalizacji z powodu depresji. Jeżeli wpędzenie innych w poważną chorobę jest celem hejterów i tabloidowych mediów, to moim zdaniem powinno być to karane tak samo jak każde inne doprowadzenie do uszczerbku na zdrowiu!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational