Patricia Kazadi próbowała w swoim życiu bardzo wiele. Celebrytka ma za sobą wiele ról w serialach i filmach, występów na scenie jako wokalistka, a także jako prowadząca. To ona miała okazję być gospodynią w programie "You can dance" i "X-factor". Patricia w szybkim tempie zyskała sympatię widzów i zadomowiła się w polskim show-biznesie już na dobre.

Jednak bycie celebrytką i rozpoznawalną twarzą nie było dla Kazadi samym pasmem powodzeń. Podczas Domówki u Dowborów Patricia Kazadi przyznała, że ciepriała na zaburzenia odżywiania, próbując "dopasować" się do standardów piękna w Polsce.

Zajadałam stres. Potrafiłam przyjść do domu i najeść się tak, że potem chciało mi się wymiotować i wszystko zwracać. Już tego nie robię, ale tak wyglądało moje życie wcześniej. Jak miałam najgorszy czas - ogromną depresję i załamanie nerwowe, to schudłam do 44 kg przy wzroście 170 cm. Byłam na 20 okładkach, ale co mi to robiło z głową, kiedy miałam 22 lata? - wyznała.

Ania Wyszkoni w ogniu krytyki. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu: fani porównują ją do Magdy Mołek

Patricia nie ukrywa, że na jej poczucie niskiej wartości miał wpływ jej kolor skóry. Jako młoda dziewczyna czuła, że odstaje i różni się od innych. To było bolesne.

Dorastająca w Polsce mulatka w czasach, kiedy takich dziewczyn jak ja było niewiele, nie mogłam się utożsamić. Nie czułam się ani tu, ani tam. Byłam kompletnie zagubiona i starałam się za wszelką cenę przypodobać ludziom. Chciałam, żeby wszyscy mnie polubili. Zawsze byłam odbierana jako osoba bardzo pewna siebie, a w środku działy się dziwne rzeczy, których nie umiałam nikomu powiedzieć - mówiła Patricia Kazadi.

Patricia Kazadi jest dziś silniejsza i postanowiła, że skoro ona przeszła przez piekło, nie chce, by ktokolwiek inny przechodził przez to samo. Na mediach społecznościowych Patricia bierze udział w różnych projektach, które mają na celu zerwanie z pojęciem, że tylko bardzo szczupłe dziewczyny wyglądające jak modelki są coś warte. Co ciekawe, prezenterka ma także plan na to, by wprowadzić przedmiot "przystosowanie do życia w social mediach" w szkołach.

Patricia Kazadi
Patricia Kazadi

Co o tym myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational