Elżbieta Zapendowska to znana nauczycielka śpiewu takich gwiazd jak Doda czy Edyta Górniak, która nie jednokrotnie występowała w telewizji w roli jurora programów, szukających muzycznych talentów.

Niejednokrotnie swoją szczerością i niepohamowanym językiem złamała serce nie jednej osobie marzącej o sławie i pieniądzach w show-biznesie. Jednak realia są trudne i Elżbieta Zapendowska wie, że czasem dobry głos nie wystarczy, by zostać gwiazdą.

"Trzeba mieć w sobie coś, co przykuje uwagę odbiorców i co spowoduje, że zatrzymają się oni w pół kroku, słysząc nasz głos. Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko" –powiedziała skandalistka

Znana youtuberka wykazała się wielką odwagą. Wyznała, że urodziła się w ciele chłopca

Popularne wiadomości teraz

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Co ciekawe, Zapendowska wyznała również, że w życiu nie zgodziłaby się na udział w programie telewizyjnym, który szuka muzycznych talentów wśród dzieci, a karierę takich gwiazd jak Roksany Węgiel przewiduje w ciemnych barwach.

"Dziewczynek tak zdolnych jak ona słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć. Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę".

Myślicie, że ma rację?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com