Katarzyna Glinka to wieloletnie gwiazda "Barw Szczęścia", a także mama dwójki synów. Młodszego, aktorka urodziła kilka miesięcy temu. Jest on owocem miłości artystki i jej nowego partnera - Jarosława Bienieckiego. Co więcej, para jest w trakcie budowy nowego domu, czym jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się na Instagramie.

Aktorka wraz z ukochanym uwielbiają podróżować. Wykorzystują na wakacje każdą wolną chwilę. Tak było i tym razem, gdy para postanowiła polecieć na Bałkany. Niestety, na lotnisku w Warszawie stało się coś kompletnie nieprzewidywalnego. Podczas odprawy paszportowej Jarosław został zatrzymany przez Straż Graniczną. Usłyszał także, że czekają go 4 dni aresztu.

„JEST PAN ZATRZYMANY! ” To usłyszałem na lotnisku przed czterema godzinami na odprawie paszportowej. Nie przypominam sobie, żebym kogoś okradł albo zamordował, ale Straż Graniczna jest nieubłagana – mają „w systemie”, że trzeba mnie zatrzymać na 4 dni, bo sąd nakazał dla mnie 4 dni aresztu.‼‼⁉️ - pisał oburzony Jarosław Bieniecki na swoim Instagramie.

Zobacz także:

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

To najładniejsze zdjęcie: Ola Szwed pochwaliła się kadrem ukochanego partnera z córką

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Lym May jest w ciąży! 68-letnia aktorka urodzi swojemu 30-letniemu partnerowi dziecko

Skutek tego zdarzenia był taki, że mężczyzna nie poleciał ze swoją rodziną na wakacje, a na dodatek najadł się ogromnego stresu. W niczym nie pomogły mu tłumaczenia. W końcu okazało się, że przyczyną jego zatrzymania był.. nieopłacony mandat w wysokości 100 zł.

Nie ma opcji, żebym poleciał lotem, za który zapłaciłem. Dzieciaki mają łzy w oczach, dziewczyny wsiadają do samolotu z maluchami, ale bez przekonania. Generalnie, cytując klasyka, „masakra jakaś!” Minęło półtorej godziny oczekiwania na szczegółowe informacje z Policji i okazało się, że mam niezapłacony mandat, o którym nie wiedziałem, na… 100zł!‼Serio! ⁉️⁉️ Państwo, któremu płacę spore podatki od dwudziestu lat chcę mnie aresztować, bo nie umie mnie znaleźć i poprosić o 100 zł (za cokolwiek, co narozrabiałem). W jakiej paranoi my żyjemy? Ministrze @zbigniew.ziobro_offical , może warto zadbać, żeby nie gnębić obywateli zanim zajmiecie się niszczeniem wolności słowa? - relacjonował oburzony partner Kasi Glinki.

Musiało to być okropne uczucie zarówno dla Jarosława Bieniewskiego, jak i dla jego rodziny. Sami przyznajemy, że nie chcielibyśmy takiego rozpoczęcia urlopu..

partner Katarzyny Glinki zatrzymany przez Straż Graniczną
partner Katarzyny Glinki zatrzymany przez Straż Graniczną
Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational