Chociaż Oliwia Bieniuk ma ponad 100 tyś obserwujących na swoim koncie w Instagram, dziewczyna rzadko kiedy dzieli się swoimi zdjęciami. Natomiast ostatnio ona to zrobiła. Oliwia miała studniówkę, gdzie umieściła zdjęcia ze swoimi przyjaciółkami i z chłopakiem. Wybrała do tego bardzo piękną i skromną stylizację. 

Iga Lis zaręczyła się ze swoim chłopakiem!

Czarna mini sukienka w groszek z transparetnymi rękawami i czarne buty. Głęboki dekolt dodał jej uroku i seksowności. Opaska na głowę z perla i pasująca torebka. Włosy byli wyprostowane, a makijaż był delikatny. W takiej stylizacji prezentowała się przepięknie.

Oliwia Bieniuk świętnie się prezentuje

Oliwia Bieniuk ze swoim chłopakiem

Popularne wiadomości teraz

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Bieniuk na studniówce

Teraz Oliwia Bieniuk coraz bardziej korzysta ze swojej popularności. Probuje siebie w aktorstwie i modelingu, idzie po śladach swojej matki Anni Przybylskiej.

Małgorzata Rozenek będzie miała bliźniaków?

 Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jarosław Bieniuk otrzymał zarzuty. Wiosną 2019 roku cały kraj martwił się o polskim piłkarzu Jarosławu Bieniuku. Sprawa skończyła się w sądzie. Teraz piłkarz otrzymał zarzuty, z których grozi mi do 3 lat więzienia. O tym czytaj tutaj.

Tak samo czytaj o tym, jak Martyna Gliwińska, będąc w ciąży, pojawiła się na silowni. Martyna Gliwińska jest byłą partnerką polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka, wdowca aktorki Anny Przybylskiej. Na początku listopada, Martyna Gliwińska powiedziała w Na Żywo, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem, ale zrobiła akcent nad tym, że nie oznacza to, że razem będą rodzicami. Historia krąży się wokół matki piłkarza, która nie przyjmuje nową dziewczynę swojego syna, i nie chce być babcią kolejnego dziecka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com