Weronika Rosati jest 37-letnią aktorką, która od wielu lat próbuje swoich sił jako aktorka w Stanch Zjednoczonych, ale też w Polsce. I choć można stwierdzić, że Weronice Rosati niczego do wielkiego sukcesu nie brakuje, na jej liście filmowej są głównie role drugoplanowe lub epizodyczne.

Jak wiadomo, Hollywood jest pełne pięknych i zdolnych aktorek, więc konkurencja jest ogromna. Przez to Weronice nie udało się dotąd osiągnąć wielkiego sukcesu za oceanem, ale niebawem może się to zmienić, bowiem ten rok obfitował u aktorki w nowe propozycje.

"Nieidealne" zdjęcia Weroniki Rosati? Jakoś w to nie wierzymy

Weronika Rosati co jakiś czas znajduje chwilę, by wyjść z córeczką na piekną plażę nad ocean. Oczywiście, fotki aktorki za każdym razem zachwycają, jednak ona jest wręcz przekonana, że jej zdjęcia są dalekie od ideału. Dlaczego?

Wiem że jest mnie tu mniej i że moje posty i stories sa podobne ale po prostu tak wyglada moje życie na codzień 😉 Podziwiam zdjęcia pięknie wypozowane z plaży gdzie dzieci grzecznie sobie siedza bo u nas to absolutnie nie do zrobienia- Ela ma niezdarta energie ( przez co moja jest zdarta kompletnie 😂) i nie da rady nas razem złapać w ustawionej pozie - rozpoczęła swój wywód aktorka.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Majdanowie zaliczyli ogromną wpadkę na weselu Królikowskiego. Teraz się tłumaczą

Dalej Weronika Rosati zaczęła tłumaczyć się z jakich powodów jej zdjęcia odbiegają od "standardów" Instagrama.

Prawda jest taka że mój instagram odzwierciedla naprawde mnie, moja osobowość: uwielbiam klimat retro, uwielbiam przyrode, uwielbiam ubrania inspirowane różnymi przeszłymi latami, uwielbiam stare kino, uwielbiam zdrowe jedzenie i yoge, uwielbiam czytać, uwielbiam moja rodzine, moich prawdziwych przyjaciół, uwielbiam zwierzeta, uwielbiam plaże a nade wszystko uwielbiam moja córke. I to właśnie moja córka jest moim zajęciem 24/7 więc naturalnie albo a) jest na wiekszości postów i stories b) nie mam kiedy robić nowego kontentu c) zdjėcia sa jakie sa bo z Ela wszystko jest nieprzewidywalne d) moje życie może wydawać sie monotonne ( i taki też jest kontent) e) ale sa też sfery życia którym sie nie dziele na IG, prywatność i te sprawy. Więc wybaczcie ale nadal będe was spamować zdjęciami które oddaje mnie i moje życie a nie perfekcyjnymi ustawkami😉

Weronika Rosati z córką na plaży

Justyna Żyła zakochana! Celebrytka pochwaliła się zdjęciem partnera w sieci

Nie wiemy, jak dla Was, ale dla nas zdjęcie wody - w przypadku aktorki nawet i oceanu - szczęśliwej, spełnaijącej się i pięknej mamy z pełnym energii dzieckiem to jak najbardziej synonim idealnego ujęcia do zdjęcia. Halo! Ktoś tu jest za bardzo krytyczny wobec siebie! W końcu tysiące osób marzy o takim życiu.

A Wy, co sądzicie na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational