Basia Kurdej-Szatan to oskrycie telewizyjne ostatnich lat. Aktorka, która zabłysnęła w popularnej reklamie z zawrotną prędkością podbiła serca widzów. Trudno wręcz nadążyć nad produkcjami, nad którymi aktualnie pracuje.

Basia Kurdej-Szatan zdradza czy myśli o powiększeniu rodziny

Mimo tego, że Basia została zwolniona z prowadzenia czołowych programów w TVP, szybko odnalazła się w konkurencyjnej stacji. Teraz błyszczy jako gwiazda Polsatu.

Ostatnio jednak Basia zdecydowała się osobisty gest i na swoich social-mediach pokazała siostrę. Dziewczyny wystąpiły wspólnie w ciekawej sesji, której efekty będzie mozna podziwać na specjalnej wystawie organizowanej przez Basię i jej siostrę.

Popularne wiadomości teraz

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Kim jest siostra Basi Kurdej-Szatan?

Urocza rudowłosa piękność, która jest bardzo podobna do Basi, również jest aktorką i ma na imię Katarzyna. Co ciekawe, tak jak Basia ma zacięcie muzyczne, bo nie raz występowała w chórkach u Ryszarda Rynkowskiego czy Mariki w Opolu.

Mimo tego, że Katarzyna nie jest popularna, starsza o pięć lat siostra także może się pochwalić rolami w filmach czy serialach.  Jej talent mieliśmy okazje podziwiać m.in. w LalceChłopachLokatorach czy Sąsiadach

Basia Kurdej – Szatan zastąpiona przez koleżankę z serialu!

Pod wspólnymi zdjęciami aktorek nie brakowało komentarzy fanów Basi: "Wyglądacie na tych zdjęciach jak Anna i Elsa z Krainy Lodu", "piękne", "zjawiskowe", "Jak dwie krople wody".

Może teraz Basia Kurdej-Szatan będzie promować swoją siostrę, a nię męża?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com