Modelka Magda Stępień i piłkarz Jakub Rzeźniczak w zeszłym roku przeżyli ciężki kryzys w swoim związku. Na chwilę nawet się rozstawali. Wszystko przez kwarantannę. Po pewnym czasie para postanowiła znów być razem. Później modelka zaszła w ciążę. Przyszli rodzice za pośrednictwem mediów społecznościwych zdradzili tak samo płeć i imię dziecka. 

Niestety, ale miłosna bajka nie przetrwała próby czasu. Jeszcze przed samym porodem Magda wyznała, że one z Kubą już nie są razem. 

Magda Stępień ujawniła powód rozstania z Kubą Rzeźniczakiem

Większość jest teraz pewna w tym, że Kuba rozstał się z Magdą ze względu na inną kobietę. Ostatnio Stępień opublikowała post, gdzie postawiła wszystkie kropki nad I. Zdradziła prawdziwy powód rozstania. 

magda stępień instagram
magda stępień instagram

Byłam bardzo zazdrosna o Kubę, dochodziło do kłótni nie mogę powiedzieć że nie. Wszystko nasiliło się w ciąży, stres, zagrożona ciąża nie pomagały w niczym. Nie potrafię wytłumaczyć tego racjonalnie co działo się ze mną.

Popularne wiadomości teraz

Mikołaj Krawczyk świętuje 2. rocznicę ślubu ze swoją ukochaną: w sieci opublikował weselne zdjęcia z partnerką Sylwią

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

Twój znak zodiaku zdradza, dlaczego podobasz się innym. Dzięki temu, ludzie się w Tobie zakochują

Modelka nawet wybrała się specjalisty.

Przyjaciółka poleciła mi by pójść o pomoc do specjalisty i zasięgnąć rady, czym mogą być spowodowane moje wahania nastrojów. Usłyszałam wtedy: Pani Magdo jak wyglądało pani dzieciństwo? Odpowiedziałam, że nie było łatwe. Zresztą jak wszyscy wiedzą z TOP MODEL, nie miałam wymarzonego dzieciństwa.

Magda przyznała się, że diagnoza jej bardzo pomogła:

Usłyszałam również, że będę potrzebować pół rocznej psychoterapii aby przepracować ,,demony’’ przeszłości oraz pewne nawyki, które nie powinny mieć miejsca w życiu dorosłym. Po tej diagnozie wszystko było dla mnie jasne.

Wiedziałam że po porodzie zacznę psychoterapie, aby przeszłość nie zniszczyła mojej przyszłości. Dużo się wydarzyło, Kuba nie potrafił już dłużej znosić moich wahań nastrojów, nie potrafił dalej tego udźwignąć, dlatego postanowił odejść.

Na koniec Stępień zaapelowała każdą dziewczynę nie bać się prosić o pomoc, kiedy ona jest tak potrzebna. 

Apeluje do wszystkich, jeśli czujecie się słabo psychicznie – nie bójcie się prosić o pomoc! W dzisiejszym świecie idealnego życia z instagrama, wielu ludzi ma problem żeby mowić o tym co nieidealne i nieinstagramowe a czasem warto wykorzystać social media aby pomóc wyjść z pułapki tym którzy czują się źle, tym którzy nie potrafią prosić o pomoc. Ja teraz wiem że to żaden wstyd. Każdy z nas z czymś się zmaga ale nie wszyscy potrafią mówić o tym na głos. Walczcie o siebie tak jak ja teraz walczę!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational