Oficjalnie 29 lipca Dorota Szelągowska przestała być żoną Michała Wawro. Wyrok zapadł już na pierwszej rozprawie, bowiem jak donosili byli już małżonkowie, wszystkie kwestie omówili przed pójściem do sądu. To już trzeci rozwód projektantki. 

W ubiegłym roku pojawiły się plotki, że para rozstała się bowiem nie udźwignęli pandemii koronawirusa, w której ich relacje uległy znacznemu osłabieniu. Dorota natycmiast zdementowała te plotki pisząc, że ich związek rozpadł się dużo wcześniej. Projektantka z byłym już mężem Michałem ma córeczkę Wandę.

Gwiazda serialu "M jak miłość" spodziewa się drugiego dziecka

Wydaje się, że oboje są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Dorota w dzień rozprawy rozwodowej zamieściła zdjęcie z wymownym podpisem.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję

Wydaje się, że wpis oddaje wszystkie emocje i zdradza, jak czuje się projektantka. Natychmiast pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Jedna z inetrnautek zażartowała nawet, że po rozwodzie Szelągowska miała być zrozpaczona i nieszczęśliwa. Dorota postanowiła odpowiedzieć fance.

ż przejrzałam internety. Ja strasznie nie nadążam za tym… Z jednej strony mam chęć prostowania takich bzdur, z drugiej jak tego dotknę to wywołam burzę i dam przyzwolenie na grzebanie w życiu

Wydaje się, że Szelągowska znalazła sposób na szczęście i spokój.

W jakimś sensie trzeba dać przyzwolenie na to, żeby pisali co chcą. Inaczej człowiek jest zmuszony do zdradzania szczegółów swojego życia, które powinny (przynajmniej według mnie), zostać dla rodziny i przyjaciół. Więc niech sobie piszą

Życzymy powodzenia!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational