Ekspert twierdzi, że książę Harry powtarza ten sam błąd, który popełniła swego czasu Diana, i może bardzo tego żałować.

Królewski biograf Ingrid Seward uważa, że ​​wydanie pamiętnika może być „najgorszym błędem w jego życiu”, tak samo jak dla matki Harry'ego.

De facto Diana również wydała szczerą autobiografię: przekazała swoje nagrania audio biografowi Andrew Mortonowi, który je przepisał, uporządkował i opublikował pod tytułem „Diana: Her True Story”. „Diana zdecydowanie żałowała, że ​​zarobiła miliony na tym” – powiedział Seward The Sun.

Według Ingrid zapowiedziane na koniec 2022 roku wydanie pamiętnika księcia, w którym on obieca opowiedzieć o swoim życiu w rodzinie królewskiej bez żadnych upiększeń, może doprowadzić do jeszcze większego rozdźwięku między Harry oraz Meghan a resztą Brytyjskiej rodziny królewskiej.

Popularne wiadomości teraz

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Twój znak zodiaku zdradza, dlaczego podobasz się innym. Dzięki temu, ludzie się w Tobie zakochują

Seward wierzy, że Elżbieta II będzie „obrażona i zła” tą książką, a książę William będzie „wściekły”, że „Harry zaszkodził reputacji monarchii”. „Książę Karol musi być zdesperowany” – zauważa pisarz. Co więcej, zdaniem eksperta, sama Diana byłaby „smutna”, że jej najmłodszy syn poszedł w jej ślady w ten sposób.

Książę Harry poinformował o wydaniu swojego pamiętnika na stronie internetowej swojej Fundacji Archewell. „Przez lata przymierzałem wiele kapeluszy, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. I mam nadzieję, że opowiadając historię wzlotów i upadków, błędów, wyciągniętych wniosków, mogę pokazać, że bez względu na to, skąd pochodzimy, łączy nas więcej, niż nam się wydaje”- napisał książę. Książka zostanie wydana przez Penguin Random House, firmę, która wcześniej publikowała wspomnienia Michelle i Baracka Obamów.

Tymczasem Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w sprawie przyszłej autobiografii księcia. „Wszelkie wyjaśnienia dotyczące książki można uzyskać tylko od księcia i księżnej Sussex” – czytamy w wiadomości z pałacowej służby prasowej. I faktycznie oznacza to, że to stwierdzenie jest pierwszym i jedynym komentarzem do książki Harry'ego.

Zdjęcie: Getty Images

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational