Polską dziennikarkę Katarzynę Dowbor zna i uwielbia każdy Polak. Prowadzi ona znany program Nasz nowy dom. Tam ze swoją kochaną ekipą, wyjeżdża do ludzi i zmienia ich dom na dom ich marzenia. Jest ona jako prawdziwą wróżką, która jakby za pomocą swojego patyczka dodaje magii i jasnych kolorów do szarego i zaniedbanego pomieszczenia. 

Joanna Krupa z córką na smyczy. Modelka odpowiada na liczne zarzuty wychowawcze

Prywatnie była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, drugim - Janusz Atlas, natomiast trzecim, Grzegorz Świątkiewicz. Ze związku z pierwszym mężem ma syna, Macieja Dowbora. Prezenterka ma także córkę, której ojcem jest Jerzy Baczyński. Obecnie gwiazda telewizji jest singielką.

Katarzyna Dowbor pozuje z córką

Na Instagramie prezenterka pochwaliła się wspólnym, miłym zdjęciem ze swoją córką, 22-letnią Marysią. W opisie Dowbor zdradziła, że razem będą współpracować nad nowym projektem.
Pod zamieszczoną forką pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
Ale ona urosła!; Bardzo urodziwa córeczka, wiadomo, że po mamie; Piękna kobieta z tej malutkiej Marysi wyrosła; No pięknie. Cudowne kobietki.
 
Córka Ewy Błaszczyk wystartowała z nowym biznesem. Marianna Janczarska podobnie jak jej mama Ewa Błaszczyk wybrała aktorstwo. Ma już nawet na swoim koncie kilka występów. Jednak oprócz aktorstwa, w życiu Marianny jest miejsce także na inne rzeczy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational