Wiele kobiet marzy o odkryciu sekretu wiecznej młodości tej piękności!

W młodości Monica zaczęła pracować jako modelka, aby zarobić na kształcenie prawnika. Była to praca tymczasowa, która stała się częścią jej całego życia!

Utalentowana i piękna. Rzadkie zdjęcia Whitney Houston z lat 80.

Monica weszła do świata mody w 1987 roku, jej uroda urzekła fotografów i niemal od razu pojawiła się na okładkach modnych włoskich i francuskich magazynów. Rok później Monica zdecydowała, że ​​modeling jest ważniejszy i zrezygnowała. Młoda piękność przeniosła się do Mediolanu i podpisała swój pierwszy kontrakt. 4 lata później młoda modelka rozpoczęła współpracę z Dolce & Gabbana. To właśnie ten couturier stał się jej przyjacielem na wiele lat.

Popularne wiadomości teraz

Robert Lewandowski odebrał kolejną nagrodę. Pojawił się na uroczystości z żoną. Wszyscy wpatrywali się na wygląd Ani

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

W 1992 roku piękna modelka została zaproszona do filmu do roli konkubiny wampira w Drakuli. Praca w filmie Francisa Forda Coppoli przyniosła Monice sławę i sukces. Po tej roli miała wiele propozycji filmowania w filmach i reklamach.

W 1995 roku modelka stała się twarzą kampanii reklamowej perfum Dolce & Gabbana. Reżyser, który nakręcił tę reklamę, był tak zainspirowany współpracą, że nakręcił ją w swoim filmie. Za rolę w filmie „Mieszkanie” (1996) Monica została nominowana do francuskiej narodowej nagrody filmowej. W tym samym czasie aktorka poznała Vincenta Cassela.

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

W 1997 roku została zaproszona zostać twarzą domu jubilerskiego Cartier. Tinto Brass osobiście wyreżyserował reklamę przedstawiającą model.

W 1998 i 1999 roku aktorce udało się zagrać w 8 filmach, stała się modelką kalendarza Max.

Monica podbiła świat mody i kina, jest odnoszącą sukcesy i rozchwytywaną aktorką i modelką. W 2000 roku najstarszy męski magazyn na świecie zaprosił ją do robienia zdjęć w kalendarzu. W 2001 roku została modelką z okładki Esquire. W tym samym roku ukazał się film „Nieodwracalność”, w którym nakręcono Monikę i Vincenta Cassela.

W 2004 roku Monica znalazła się już na liście setek najpiękniejszych kobiet na świecie według Ask Men’s. Monica znalazła się na szczycie tej listy.

W 2005 roku Bertrand Blien wyreżyserował film „Ile jesteś”, który stworzył dla Moniki. Cały film powstał dla niej i dla niej, według Bertranda, bez niej nie byłoby taśmy.

Od 2006 roku modelka stała się twarzą domu mody Dior. W tym samym roku piękność została członkiem jury na Festiwalu Filmowym w Cannes.

W 2010 roku wydali książkę o Monice Bellucci. Aktorka osobiście wybrała 150 swoich najlepszych zdjęć.

W 2011 roku Bellucci została zaproszona do zostania twarzą nowej linii kosmetyków Oriflame.

Nawet epizodyczna rola tej aktorki przynosi taśmie popularność i nagrody!

W 2015 roku Monica została dziewczyną Bonda w nowej serii jego przygód. Została pierwszą dojrzałą kobietą, która wcieliła się w rolę dziewczyny superbohatera i jedną z najlepszych!

W 2016 roku arcydzieło Emira Kusturicy zostało zaprezentowane na Festiwalu Filmowym w Wenecji. W rolach głównych sam Emiri i Monica Bellucci. Taśma odniosła ogromny sukces.

Cztery lata temu Monica przyznała, że ​​nie boi się zestarzeć. A jeszcze wcześniej aktorka powiedziała: boi się tylko chorób. Naturalne więdnięcie nie przeraża kobiety. Fani chętnie się zgadzają: dla nich Bellucci będzie piękna w każdym wieku!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational