Ania i Robert Lewandowscy uchodzą za jedną z najszczęśliwszych i najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Poznali się przed zrobieniem wielkiej kariery, oboje się wspierają, pracują na siebie, osiągają wielkie sukcesy i wychowują wspólnie dwie przeurocze córeczki. Są bogaci, piękni i utalentowani. O ich życiu marzy wiele osób na całym świecie. 

Jednak warto zauwazyć, że ani Ania, ani jej mąż, który dziś jest już legendą sportu wcale nie urodzili się w bogatych rodzinach, które zapewnili im sławę. Robert Lewandowski w wielu wywiadach wspominał, że rodzina, a zwłaszcza tata bardzo wspierali jego karierę, jednak prawda jest też taka, że gdyby nie jego ciężka praca, samodyscyplina i walka o marzenia, nie osiągnąłby tak wiele.

Droga Roberta Lewandowskiego jest bardzo inspirująca. Nic więc dziwnego, że największy dom produkcyjny w Polsce, czyli Papaya Films zdecydował się stworzyć o piłkarzu dokumentalny film biograficzny. 

Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film – mówi o projekcie Robert Lewandowski.

Popularne wiadomości teraz

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Produkcja ma być przede wszystkim inspiracją dla wszystkich osób, którzy marzą aby osiągnąć sukces, nie tylko w piłce nożnej. Aktualnie wiadomo, że film o Robercie będzie dostępny dla abonentów Amazon Prime Video w 2022.

Jak myślicie, czy to dobry czas, czy może jednak zbyt szybko twórcy wzięli się za stworzenie takiego filmu?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational