Tomasz Kammel to wieloletnia gwiazda Telewizji Polskiej. To on jest jej twarzą i gwarancją jakości, czego nie można powiedzieć o wszystkich prowadzących tej telewizji. Wraz z Marzeną Rogalską tworzyli niesamowity duet, który fani wręcz kochali. Niestety, Marzena Rogalska nie wytrzymała sytuacji w pracy i z niej odeszła. Tomasz Kammel od tego czasu prowadzi "Pytanie na śniadanie" z byłą Miss Polonia Izabellą Krzan, natomiast w programie "The Vois Kids" towarzyszy mu tancerka Ida Nowakowska. 

Oprócz pracy w stacji, dziennikarz przykłada dużą wagę na prowadzenie swoich social-mediów. Tomasz Kammel ma dzięki temu świetny kontakt ze swoimi fanami, z którymi dzieli się nie tylko sprawami zawodowymi, ale też życiem przywatnym. 

Dlaczego Wojciechowska i Kossakowski się rozstali? Przyczyna w końcu wyszła na jaw

Na Instagramie gwiazdy TVP widzimy często, jak ćwiczy, podróżuje, ale także jak wygląda jego rodzina. Niedawno prowadzący pokazał na swoim koncie na Instagramie zdjęcie taty, a teraz przyszedł czas na mamę, która właśnie obchodzi urodziny. Z tej okazji Tomasz Kammel napisał dla mamy wzruszający post i dodał do niego ich wspólne zdjęcie.

Nie jestem mistrzem w opowiadaniu dowcipów, ale moja mama zawsze się z nich śmiała. Bardzo mi to dodawało pewności siebie. Dawno temu zamontowała w mojej głowie wykrywacz kiczu i tandety. Nauczyła mnie miłości do prostych form, minimalizmu i niesztampowych rozwiązań. Pokazała, że ostentacyjne metki i logotypy nie stanowią o klasie. Nauczyła kochać zwierzęta. A gdy ją rozśmieszałem, mimo że była na mnie zła, mówiła, że śmieje się…ale z nerwów. Dzisiaj moja Anna ma piękne urodziny z piątką z tyłu! Sto lat Mamo!

Popularne wiadomości teraz

Mikołaj Krawczyk świętuje 2. rocznicę ślubu ze swoją ukochaną: w sieci opublikował weselne zdjęcia z partnerką Sylwią

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

mama Tomasza Kammela / fot. Instagram @tomaszkammel

To piękny gest, który pokazuje, że Tomasz Kammel bardzo kocha swoją mamę i ma z nią super kontakt. Bardzo to szanujemy, a przy okazji życzymy wszystkiego najlepszego Pani Annie :)

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational