Dla fanów kina indyjskiego jest postacią prawdziwie kultową i gwiazdą pierwszej wielkości. Podczas swojej długiej kariery Chakraborty zdołał nakręcić ponad 350 filmów i był prawdopodobnie najlepiej opłacanym aktorem w Indiach.

Najpiękniejsze znaki zodiaku wśród kobiet

Mithun rozwijał się również na swoim osobistym froncie. Aktor ma trzech wspaniałych synów i piękną córkę. Dziś o tym porozmawiamy.

W przeciwieństwie do swoich braci, Dishani nie jest dzieckiem linii krwi Mithuna. W 1990 roku historia dziewczyny rozeszła się po całym świecie. Dziennikarze nazwali dziecko „dzieckiem, do którego uśmiechnął się los”.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Jak wyglądają 4-letnie bliźniaki lustrzane: prawie niemożliwe jest odróżnienie z zewnątrz

Faktem jest, że biologiczni rodzice, których tożsamości nigdy nie odkryto, wyrzucili Dishani do kosza jako niepotrzebną rzecz, skazując ją tym samym na bolesną śmierć.

Wersje dalszego rozwoju wydarzeń nieco się różnią. Niektóre źródła podają, że sam Mithun znalazł dziewczynę w śmietniku i zabrał ją do domu. Jednak według innych informacji aktor dowiedział się o dziecku kilka dni po jego odkryciu. Nie jest to jednak aż tak ważne, bo wersje dalszych poczynań Mithuna pokrywają się we wszystkich opowieściach – bez wahania on i jego żona postanowili zabrać dziecko do rodziny.

Od tego czasu minęło sporo czasu, a wielu fanów niezrównanego „Disco Dancer” interesuje się tym, jak potoczyły się losy tego dziecka. Spieszymy się proszę - wszystko z nią w porządku.

Dishani dorosła i stała się, według wielu indyjskich publikacji, jedną z najpiękniejszych dziewczyn w kraju. Jest kochana przez swoją rodzinę, choć nie rodzima krwi, ale droga duchem i jest całkowicie szczęśliwa. Fani słynnego ojca Dishamiego przepowiadają jej błyskotliwą karierę w Bollywood i kto wie, może będą mieli rację.

Myślenie o tym, jak mógłby potoczyć się los dziewczyny, gdyby została odnaleziona dzień później, staje się niewygodna. A gdyby Mithun nie pojawił się w jej życiu ... Wygląda na to, że anioł stróż Dinashy działa sumiennie!

Nawiasem mówiąc, dziewczyna od najmłodszych lat wiedziała, że ​​nie pochodzi z Mithun, ale nigdy nie miała powodów do smutku z tego powodu. Przybrany ojciec i matka zawsze rozpieszczali dziecko, a bracia traktowali ją jak księżniczkę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational