Agnieszka Kotońska, czyli jedna z barwniejszych postaci programu "Gogglebox" przeszła w swoim życiu ogromną przemianę. Celebrytka jeszcze niedawno walczyła z nadwagą, a dziś zachwyca sylwetką. Kobieta dzięki zdrowym nawykom i ćwiczeniom zrzuciła aż 30 kilogramów! Trzeba więc przyznać, że to ogromna zmiana. 

Dziś, celebrytka chętnie wrzuca fotki swojego odkrytego - mniej lub bardziej - ciała. Tak było i tym razem, bowiem gwiazda telewziji TTV przebywała niedawno na wakacjach w Mielnie, gdzie wypoczywała wraz z całą rodziną.

Urlop z poszukiwaniami w tle

Niestety, urlop celebrytki nie upłynął jej bez stresu. Agnieszka Kotońska zdradziła, że na wakacjach przeżyli chwile grozy. Wszystko miało miejsce na plaży.

Siedzieliśmy sobie na plaży i podeszła do nas młoda mama w ciąży z jednym dzieckiem na ręku i pytaniem: czy nie widzieliśmy dziewczynki w szarych majteczkach. Mąż z Dajanem pobiegli w jedną stronę brzegiem morza, a ja na telefonie łączyłam się z policją, która zawiadamiała wszystkie służby ratownicze i nurków. Panowie przyjechali na quadach, policja na rowerach – relacjonowała dla Faktów Agnieszka.

Popularne wiadomości teraz

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Kim była pierwsza żona Przemka Kossakowskiego? Na światło dzienne wychodzą nowe informacje

Na szczęście, historia miała pozytywne zakończenie. 6-letnia dziewczynka odnalazła się.

Wszyscy płakaliśmy razem z matką tej dziewczynki. Bardzo to przeżyliśmy. Mąż jest emocjonalny, też płakał. Podobnie syn. A na koniec klaskaliśmy ratownikom, że się udało i dziecko żyje – mówiła Agnieszka.

900 zamiast 500 plus już niedługo, ale nie dla wszystkich. Trzeba spełnić pewne wymagania

Agnieszka juz na swoim Instagramie chwaliła swojego męża Artura za to, jak dzielnie pomagał w poszukiwaniach. To on zainicjował między innymi stworzenie w wodzie tak zwanego łańcucha życia i nawoływał innych na pomoc. Tym samym celebrytka zauważyła, że w tym samym czasie wielu młodych i świetnie wysportowanych mężczyzn, którzy mogliby bardzo pomóc w akcji, siedzieli wygodnie na kocach.

Wielkie brawa dla małżeństwa Kotońskich. W dzisiejszych czasach, gdzie ludzie często odwracają się od problemów innych osób, warto doceniach takie zachowanie!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie