Książę Sussex zasiadł, aby napisać wspomnienia o swoim królewskim i nie-królewskim życiu. Tajna książka o życiu Harry'ego zostanie opublikowana pod koniec 2022 roku. Opowie o młodzieńczym życiu księcia, tragicznej śmierci matki, księżnej Diany w 1997 roku, służbie w wojsku i Afganistanie, spotkaniu z żoną Megan Markle i „radości, jaką odnalazł w byciu mężem i ojcem.

Astrolog nazwał najgorsze znaki zodiaku

Fani rodziny królewskiej oczekują, że książka obejmie również okres, w którym Harry i jego brat William byli wrogo nastawieni. Poinformowano, że książę otrzyma zaliczkę w wysokości 20 milionów dolarów i obiecuje przekazać wszystkie dochody ze sprzedaży książki na cele charytatywne, pisze Hello!.

„Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako osoba, którą się stałem. Przez wiele lat nosiłem wiele kapeluszy, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, i mam nadzieję, że opowiadając swoją historię – wzloty i upadki, porażki, błędy, lekcje nauczyłem się - mogę pomóc pokazać, że bez względu na to skąd pochodzimy, łączy nas więcej niż nam się wydaje.Jestem głęboko wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się do tej pory w moim życiu i cieszę się, że ludzie będą czytać z pierwszej ręki dokładny i całkowicie prawdziwy opis mojego życia ”- powiedział książę Sussex w oświadczeniu.

Miranda ze słynnego serialu: dziesięć nieoczekiwanych faktów o aktorce Cynthii Nixon

Popularne wiadomości teraz

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Należy pamiętać, że książę Harry nie jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który pisze pamiętniki. Były król Edward VIII, który abdykował, napisał w latach pięćdziesiątych książkę zatytułowaną The King's History: Memoirs of His Royal Highness the Prince of Windsor. Ta książka stała się międzynarodowym bestsellerem, zastanawiamy się, czy Harry będzie mógł pochwalić się takim samym sukcesem?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie