Gabriel Seweryn po ostatnich turbulencjach w swoim życiu postanowił odpocząć od zgiełku miasta i wyciszyć się w pięknym i malowniczym zakątku.

Basia Kurdej - Szatan w nowej fryzurze. Fani zakochani w nowej odsłonie

Okazuje się, że nie zawsze trzeba wybierać daleki Zanzibar czy inne egzotyczne miejsce. Versace z Głogowa postanowił docenić naszą piękną ojczyznę i skorzystał z zaproszenia na Warmię.

Postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia moich stałych klientów, którzy mieszkają na boskiej Warmii nad samym jeziorem Dadaj. Już pierwszego dnia wiedzieliśmy z Kamilem, że to był doskonały wybór. Mamy tu prawdziwy raj! Nieskażona cywilizacja natura, soczysta zieleń, magnetyczny Dadaj i pyszne, ekologiczne jedzonko! Ryby prosto z jeziora, świeże warzywa, owoce, sery i jaja od lokalnych gospodarzy

Popularne wiadomości teraz

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Versace z Głogowa śmieje się, że on także czasem potrzebuje odpocząć od miejskiego zgiełku. Miejsce, w którym panowie odpoczywają pozwala zebrać myśli i naładować baterie.

Kto by podejrzewał, że projektant kolorowych futer potrzebuje od czasu do czasu zamknąć się w klasztorze, by odnaleźć upragniony spokój i wyciszenie?

Ja wszystko robię w życiu na sto procent. Jak haruję, to do upadłego, jak się bawię, to do świtu, a jak wypoczywam - to też na maksa. Na Warmii odnalazłem wszystko to, czego potrzebuję na urlopie. Na odludziu u przyjaciół mogę wyspać jak młody bóg (kocham pianie kogutów), pomedytować, poczytać poezję... Tak, tak, uwielbiam Herberta, Szymborską, Poświatowską, a przede wszystkim Zuzannę Ginczankę, niedocenianą poetkę żydowskiego pochodzenia. Miłością do odlotowych strof zdążyłem już zarazić mojego Kamila. Siadamy sobie w ogrodzie i oddajemy się lekturze. To nas kompletnie relaksuje

Życzymy miłego wypoczynku.

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie