Gdy Edyta Pazura zaczęła spotykać się z o wiele starszym od siebie Cezarym Pazurą, wszyscy przewidywali, że ich związek skończy się w ekspresowym tempie. Tymczasem, zaledwie 4 lata starsza od córki z pierwszego małżeństwa aktora - Anastazji, Edyta, stworzyła z Cezarym szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie doczekali się trójki dzieci. Wychowują ośmioletniego Antoniego, dwuletnią Ritę, a także nastoletnią Amelię.

Żona Cezarego Pazury często na swoich social-mediach porusza temat macierzyństwa. Chętnie chwali się zdjęciami dzieci i rodzinnymi chwilami. Jest bardzo szczęśliwa i dumna ze swojej gromadki. Często podkreśla, że rodzina daje jej totalne spełnienie. 

Wojciechowska rozpętała burzę pod zdjęciem Kossakowskiego. Jej komentarz nie kryje urazy

Jedyny syn Edyty Pazury kończy 9 lat!

Nic więc dziwnego, że gdy nadeszły 9. urodziny Antoniego, Edyta wstawiła na swój Instagram serię uroczych zdjęć, a także bardzo wzuszający opis. Tym razem jednak oprócz pieknych życzeń, żona Cezarego Pazury zdecydowała się wyjawić kilka prywatnych wspomnień ze swojego porodu z chłopcem.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

Pewnego pięknego dnia lipca siedziałam na obiedzie we włoskiej restauracji wraz z całą moją familią. Dzień był upalny, a dokładnie chwile wcześniej kupowałam dywany oraz drobne meble w jednej z galerii handlowych, które później dzielnie nosiłam do samochodu. Gdy w końcu zasiadłam na lunch, rozgościłam się na ratanowym krześle, dostałam wcześniej zamówioną zupę grzybową, nagle… poczułam ciepło spływające po moich nogach i nie był to dotyk małżonka, lecz zupełnie coś innego. Po długich negocjacjach w końcu ruszyłam z krzesła i dzielnie dotarłam do szpitala. Później było dokładnie tak, jak na zdjęciu numer dwa, z tym, że drugiego osobnika płci męskiej zastąpiła moja mama. 19 lipca pojawił się ON. Obiekt moich westchnień i fotograficznych uniesień. Kiedy jestem zamyślona, pyta: „ mamo, czy jesteś smutna” a gdy przychodzi wieczór, szuka kompana do zasypiania. Antoni Józef kończy dziś 9 lat - napisała poruszona Edyta Pazura.

900 zamiast 500 plus już niedługo, ale nie dla wszystkich. Trzeba spełnić pewne wymagania

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że to gotowa historia na film! Faktycznie, tak często w normalnym życiu chyba nie odchodzą wody w restauracjach ;)

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie