Przeżyliśmy wielki szok, kiedy wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się, mimo iż ich małżeństwo nie trwało nawet roku. Fani pary bardzo się zdziwili, wszyscy bowiem myśleli, że para podróżników to duet idealny. 

Do tej pory wiadomo było, że Martyna Wojciechowska nie miała szczęścia w miłości i przed ślubem z Kossakowskim nie miała męża, choć wieloktronie była zaręczona. Wiadomo więc było, że ślub z dziennikarzem był dla niej wielkim krokiem do przodu i poważną, przemyślaną decyzją.

Tymczasem Kossakowski miał już żonę i nieudane małżeństwo na karku. W jednym wywiadzie dla Twojego Stylu wspomniał swój dawny związek w bardzo gorzkich słowach, które wskazywały na to, że mężczyzna nie miał wsparcia u swojej partnerki.

Sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom na wsi. Byłem już wtedy żonaty. Żona nie miała nic przeciwko tej zmianie. Przez pierwsze pół roku remontowałem dom. (…) Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (…) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja – mówił w wywiadzie dla Twojego Stylu.

 

Wojciechowska rozpętała burzę pod zdjęciem Kossakowskiego. Jej komentarz nie kryje urazy

Popularne wiadomości teraz

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Od czasu gdy wyszło na jaw, że Kossakowski miał przed Wojciechowską żonę, wszyscy zastanawiali się kim była ta tajemnicza kobieta. Super Express postanowił rozwiązać tę zagadkę i tym samym ustalił, że jego małżonka nazywała się Anita i wraz z mężem mieszkali w Popielowie. Kobieta była zaangażowana społecznie.

Super Express ustalił, kim była jego pierwsza żona. Okazuje się, że w przeszłości małżonkowie mieszkali w Popielewie, wsi położonej w województwie zachodnio-pomorskim. Z czasem oboje bardzo zaangażowali się w życie lokalnej społeczności, a jego żona, Anita, zorganizowała kilka ciekawych atrakcji dla najmłodszych. Udało nam się ustalić, że Anita Kossakowska była zaangażowana w pracę z dziećmi. Była opiekunką młodzieży w wiejskiej świetlicy, gdzie najmłodsi mogli korzystać z wielu atrakcji i rozwijać swoje talenty plastyczne. To właśnie żona Kossakowskiego stworzyła grupę „Inicjatywa Popielewo 2006”, w ramach której dzieci ze wsi i okolic na ścianie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Popielewie stworzyły obraz techniką mozaiki „Przedwojenne Popielewo”. Co ciekawe projekt graficzny wykonał sam Przemek. To wszystko tak się spodobało dzieciom i młodzieży, że powstała kolejna praca pod nadzorem Anity. Jak widać ówczesna żona Kossakowskiego była bardzo zaangażowana we współpracę z lokalną społecznością – czytamy w Super Express.

Do tej pory jednak tabloid nie ustalił, jaka była przyczyna ich rozstania.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie