Z pewnością każda mama niejednokrotnie spotkała się z wieloma trudami macierzyństwa. Kiedy dziecko jest malutkie uczymy się jego płaczu i potrzeb. Z biegiem czasu wszystko powoli zaczyna się układać, jednak na początku każdej świeżo upieczonej mamie jest trudno.

Robert i Ania Lewandowscy rozgrzali internet do czerwoności fotkami z plaży. Tylko pozazdrościć

Z podobnymi trudami zmaga się Agnieszka Włodarczyk, która kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka podsumowała 10 dni od narodzin Milana.

Jak wygląda sytuacja po 10 dniach razem? Hmm po pierwsze nie chodzimy śnięci, bo mały śpi bardzo ładnie z 2 przerwami na jedzonko:) Po drugie, jeśli chodzi o jedzonko walczymy, żeby karmić piersią, ale okazuje się, że to nie jest takie proste… Póki co więc dokarmiamy mlekiem modyfikowanym o bardzo dobrym składzie, bo musimy przybrać na wadze… ( właśnie wagę dla dziecka warto kupić przy okazji robienia wyprawki, bo nigdzie stacjonarnie ich nie ma) Zobaczymy co będzie dalej… Każdego dnia podajemy probiotyk i witaminę D3, każdego dnia również zużywamy mnóstwo pieluszek… Boszsz jak sobie pomyślę, że nasze mamy/babcie używały pieluszek tetrowych i po każdym użyciu je prały to robi mi się słabo:) Po za tym kochamy, całujemy ile się da i puszaczamy mu cichutko @meskie_granie 😜 To najpiękniejsze 10 dni mojego życia❤️

Popularne wiadomości teraz

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Każda mama ma wiele rozterek, czy dobrze sobie radzi, czy robi wszystko dobrze, czy napewno maleństwo jest szczęśliwe. Uspokajamy - miłość matki jest najpięknieksza. Każda mama chce dla swojego dziecka tego co najlepsze, jednak potrzeba trochę czasu by nauczyć się siebie nawzajem.

Życzymy samych pięknych dni!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie