Książę William i księżna Kate to jedno z najpopularniejszych małżeństw na świecie. Każdy ich ruch, zachowanie czy stylizacja są oceniane przez cały świat. Nic więc dziwnego, że także ich dzieci są poddawane ocenie.

By wychować ich na idealne i przykładne dzieci, George, Charlotte i Louise mają nianię, która uczyła się w specjalnej szkole, by móc opiekować się dziećmi z rodziny królewskiej. Takie zadanie powierzono Marii Teresie Turrion Borrallo. Kobieta oczywiście nie może wypowiadać się na temat życia w pałacu Kensington. Nie może mówić na dzieci Kate i William "dzieci", bo to oznaczałoby brak szacunku. Maria może mieć konta społecznościowe, ale pod żadnym pozorem nie może na nich publikować wizerunku Georga, Charlotte czy Louisa.

Maria Teresa Turrion Borrallo z królową Elżbietą II

Historyczka Louise Heren zdradziła jednak tajniki nauki Marii w odpowiedniej szkole. Tym samym ujawniono, jakie zasady panują w domu Kate i Williama. Heren wyznałamiędzy innymi, że uśmiech dzieci podczas wystąpień publicznych to de facto efekt nauki.

Maria będzie świadoma, że ​​kiedy wysiadają z samolotów, trzymając się za ręce mamy, uśmiechając się i machając do tłumu, nie może być żadnego płaczu ani napadów złości. Powie:„ To twoja okazja, aby pokazać mamie i tacie, jacy jesteście wspaniali, i musisz się uśmiechać i być dla nich naprawdę dobry, a potem możemy wejść do środka i się bawić” – powiedziała Louise.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Agata Rubik załamana zniszczeniami, jakie wichura zrobiła w jej ogrodzie. „Totalnie mnie to rozwaliło”

Historyczka wyznała również, że szkoła Norland, w której uczyła się niania królewskich dzieci, daje olbrzymi nacisk na zabawę dzieci na świeżym powietrzu, nie przejmując się hipotetycznym pobrudzeniem się.

Będzie mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu, to jedyna rzecz, o której można powiedzieć, że Norland jest staromodna. (…) Wiele wycieczek rowerowych, zabawy z psami, potencjalnie trochę prac w ogrodzie. Norland bardzo lubi uczyć dzieci poprzez zabawę. Tak, brudzisz ręce w ziemi, ale uczysz się sadzić. (…) Deszczowa pogoda to po prostu (unikanie) nieodpowiedniego ubrania; musisz założyć właściwe rzeczy.

Najmodniejsze paznokcie na wakacje. Podpowiadamy, co jest teraz trendy

A co w przypadku kłótni pomiędzy dziećmi? Wiadomo, że zakazane jest karanie dzieci przez nianię. Jak zatem rozwiązywane są konflikty?

Niegrzeczne dziecko zostaje zabrane ze sceny (kłótni) lub zakłócenia i spokojnie rozmawia z Kate lub Williamem (…) Takie sytuacje są wyjaśniane, nakreśla się konsekwencje i nigdy na nie nie krzyczy. Krzyki są dla dzieci absolutnie „zakazane”, a wszelkie ślady wzajemnego krzyczenia na siebie są rozwiązywane przez usunięcie z danego pomieszczenia – powiedział The Sun królewski informator.

Spodziewaliście się takich zasad panujących w pałacu? A może myśleliście, że królewskie dzieci są traktowani bardziej surowo?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie