Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Wychowują wspólnie dzieci, budują dom i prowadzą razem kanał na YouTube i wciąż nie mają się dość.

Ostatnio na swoim kanale udostępnili filmik pod tytułem Antyporadnik wakacyjny, gdzie między innymi opowiedzieli o swojej najbardziej żenującej wakacyjnej historii. Dowborowie chcieli wtedy polecieć do Tajlandii, a Maciej Dowbor przy bookowaniu biletów... pomylił nazwisko swojej córki.

Może również nastąpić błąd na wcześniejszym etapie, czyli na etapie wpisywania imion i nazwisk do biletu. Może się na przykład zdarzyć, hipotetycznie, że przez przypadek wpisze się nazwisko córki, inne niż jest faktycznie. Czyli np. córka nie będzie nazywała się Janina Dowbor, tylko Janina Koroniewska – wyznał Dowbor.

Edyta Pazura pokazała swoją nastoletnią córkę. Wyznała, co kupi jej na 18 urodziny

Po długich negocjacjach z pracownikami lotniska, małżęństwu pozwolono polecieć pod warunkiem, że za niedługo zdobędą akt urodzenia swojej córki. Niestety, w samolocie ochrona nie była już taka wyrozumiała.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Dogadaliśmy się więc z moją mamą, że ten akt urodzenia zdobędzie z urzędu stanu cywilnego w ciągu dwóch tygodni kiedy nas nie będzie w kraju i wyśle nam to jakimś skanem. Zostaliśmy wpuszczeni aż do samego rękawa, gdzie przy samym wejściu jest ostatnia kontrola biletu i paszportu. No niestety ten sam pan zapytał: a gdzie jest akt urodzenia? – powiedział Maciej.

Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

Historia zakończyła się tak, że rodzinę Dowborów wyrzucono z samolotu.

Zostaliśmy wyproszeni z samolotu i ku zdziwieniu innych pasażerów wracaliśmy z eskortą ochrony z powrotem do terminala. Trochę miałem poczucie, że ci wszyscy ludzie myślą, że zostaliśmy złapani podczas próby przemytu narkotyków, albo ewentualnie jakiegoś materiału wybuchowego. Było to żenujące uczucie – stwierdził.

Nic dziwnego, że Dowborowie zostali zatrzymani, bowiem takie zachowanie ochrony ma za zadanie chronić przed handlem ludźmi. Mimo to, domyślamy się, że małżeństwo musiało się czuć bardzo głupio, gdy posądzono ich o coś takiego!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie