W jej 60. urodziny, 1 lipca, książęta William i Harry odsłonili pamiątkowy pomnik w ogrodach Pałacu Kensington. Aby uczcić pamięć matki, która na zawsze pozostanie w ich pamięci jako młoda i piękna 36-letnia kobieta, książęta nakazali otoczyć posąg jej ulubionymi kwiatami: tulipanami, różami, groszkiem i niezapominajką. nie. Tymczasem tabloidy wspominają, jak księżniczka obchodziła swoje ostatnie urodziny. Pisze o tym Daily Mail.

Co będą oznaczać nasze sny w tym tygodniu - od 12 do 18 lipca? Czy będą wśród nich przepowiednie

Urodziny i rocznice to zazwyczaj niewygodne święta dla osób z rodzin królewskich. Rzeczywiście, w tym dniu są zobowiązani do przyjmowania gości, licznych telefonów i wiadomości, dlatego często nie mogą być z rodziną.

Księżna Diana, obchodząca swoje 36. urodziny, również nie była wyjątkiem. Była prześladowana przez paparazzi, uwagę wszystkich mediów z całego świata przykuł skandaliczny proces rozwodowy i równie skandaliczny romans z Dodim Al-Fayedem. Tak więc, o ile księżniczce nie spodobałby się szum w jej urodziny - była.

Byli pracownicy i asystenci wspominają, że pocztówek i listów było pod dostatkiem. Przed obiadem było ich ponad 300. Co więcej, część listów dotarła do biura, ale najbliżsi przyjaciele i krewni nadal wysyłali do niej listy w mieszkaniu.

Popularne wiadomości teraz

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Tylko rano było ponad 70 bukietów kwiatów, potem asystenci po prostu przestali je liczyć.

Kwiaty pochodziły z organizacji charytatywnych, których była członkiem i patronką. Były też bukiety od fanów. Wśród współtwórców był miliarder i właściciel Gulfstream Teddy Forstmann, który kiedyś zaproponował jej, aby została jego żoną.

Diana zawsze mówiła, że ​​to strategiczna propozycja: Forstmann chciał kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych, a „księżniczka serc” jako żona po prostu nie dałaby konkurentom szansy na wygraną. Odmówiła mu, ale Forstmann nadal wysyłał jej kwiaty przez trzy lata, aż do jej śmierci. Nawet gdy dowiedział się o jej romansie z Dodi, nie przestawał tego robić i żartobliwie poprosił o opuszczenie chłopaka, bo inaczej skoczyłby z Mostu Brooklińskiego.

Luksusowy bukiet wysłał też Donald Trump, wtedy jeszcze nie prezydent Stanów Zjednoczonych, ale biznesmen nie odgadł terminu i kwiaty dotarły z dwudniowym opóźnieniem. Księżniczka wysłała ich do kliniki Knightsbridge.

Burze magnetyczne: niebezpieczne dni lipca-2021

Godnymi uwagi prezentami była kamera wideo od Gulu Lalwani, indyjskiego założyciela firmy technologicznej Binatone i jednego z najbardziej oddanych fanów Diany, który zaprosił ją do swojej willi w Tajlandii. Diana później podarowała ten prezent swojemu synowi Harry'emu, zauważając, że nie była „miłośniczką gadżetów”.

Projektant Roberto Devoric, który był przyjacielem Diany, przysłał jej jedyny prezent, którego odmówiła: elegancką białą sukienkę od Lacroix. „Jest pięknie i niesamowicie hojnie z jego strony, ale nie mogę tego zaakceptować” – powiedziała wtedy księżniczka swoim asystentom. Jednym z warunków rozwodu było to, że nie mogła brać udziału w kampaniach reklamowych, a występując w sukience od Lacroix zrobiłaby to pośrednio.

Diana poświęciła czas na napisanie listu do brytyjskiej rodziny w strasznym wypadku, pogratulowała także dyrektor jej szkoły West Heath w Kent i zgodziła się pojechać na Jamajkę w ramach wizyty charytatywnej Chains of Hope. Zadzwoniła też do matki, ale odmówiła rozmowy z Sarą Ferguson, księżną Yorku, żoną młodszego brata księcia Karola, księcia Andrzeja. Sarah napisała autobiografię, w której mówiła bezstronnie o Dianie, a kobiety nie miały czasu na pogodzenie się.

Diana zakończyła swoje urodziny wizytą na przyjęciu charytatywnym w Tate Gallery. Miała na sobie czarną sukienkę Jacques Azagury, uzupełnioną szmaragdowym naszyjnikiem i bardzo wysokimi obcasami.

Jej brat został jej kawalerem na tym wydarzeniu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie