Mandaryna (Marta Wiśniewska) jest znaną polską piosenkarką i tancerką. Bardziej głosną się stała od momentu, kiedy zaczęła się spotykać z liderem projektu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim. Ich para jeszcze przez długi czas była bardzo kolorową i niezwykłą, natomiast tak się zdarzyło, że musieli się rozstać. 

UFO przeleciało nad Polską. Są kadry tego dziwnego wydarzenia

Popularne wiadomości teraz

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Mandaryna ze swoim byłym mężem Michałem Wiśniewskim

Po swojej drugiej ciąży, Mandaryna zauważyła, że jej organizmem jest coś nie tak. Spadek masy ciała, szybkie zmęczenie, częstomocz. Oczywiście musiała zwrócić się do lekarza. Okazało się, że piosenkarka ma cukrzycę. 

Jakoś w jednym z wywiadów powiedziła:

"Może się to wydawać śmieszne. Jednak gdy ma się świadomość, że choroba nigdy nie ustąpi, trzeba na to spojrzeć z dystansem. Przyjaźń, tak jak cukrzyca, trwa wiecznie i trzeba o nią dbać. Jeśli się ją zaniedba, może mieć to dla nas nieprzyjemne skutki. Jeśli jednak dbamy o chorobę jak o koleżankę, to ta relacja powinna się układać bardzo naturalnie"

Jest zima, a w lesie aż roi się od grzybów. Taka sytuacja da nam przykre konsekwencje w przyszłości

Mandaryna ma poważną chorobę

Warto dodać, że w obecnych czasach Mandaryna ma własną szkołe tańca, gdzie pod jej okiem uczą się dzieciaki. Czasami musi robić sobie pauze, dlatego że poziom glukozy w krwi załeży od  fizycznej aktywności. Na stałe zaprzyjaźniła się z insuliną oraz częstymi pomiarami cukru.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com