Katarzyna Cichopek pochwaliła się na swoim Instagramie nie lada świętem. Otóż, aktorka oznajmiła się, że właśnie w tym roku minie 21 lat odkąd gra w "M jak miłość". Cichopek już od pierwszych odcinkach serialu pojawiła się tam jako Kinga - bogata nastolatka, w której zakochał się Piotrek Zduński. 

Celebrytka swoim postem na Instagramie stwierdziła, że "M jak miłość" było i wciąż jest dla niej niezwykłą przygodą. Nic dziwnego, to właśnie dzięki tej produkcji zyskała niezwykłą rozpoznawalność. Początkowo została zaproszona do "Tańca z gwiazdami", gdzie nie tylko zdobyła Kryształową Kulę, ale też znalazła tam miłość życia. Później Cichopek próbowała swoich sił jako prowadząca. Swego czasu była gospodynią programu "Jak oni śpiewają?" a dziś wraz z Maciejem Kurzajewskim prowadzi "Pytanie na śniadanie". Opróćz tego, wraz ze swoim mężem prowadzą szkołę tańca i Kasia jest też aktywną influencerką. Można więc powiedzieć, że sławny polski serial otworzył jej drzwi do kariery.

Od jak dawna oglądacie @mjakmilosc.official ? Wiecie że w sierpniu minie 21 lat od pierwszego dnia zdjęciowego? 😁 Jestem wdzięczna za każdy dzień na planie 🎬 Ten serial to prawdziwa przygoda mojego życia! - napisał Kasia pod postem.

Fani Kasi pod postem pisali, że nie mogą uwierzyć w to, że od emisji pierwszego odcinka ich ulubionego serialu minęło aż tyle lat.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

"Odkąd pamietam ... pewnie to będzie te 21 lat 😍 dorastałam z wami 😁", "O kurcze, to już tyle lat... A ja chyba od początku oglądam 😁" - pisali internauci.

A Wy, jesteście fanami "M jak miłość"?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie