Małgorzata Rozenek - Majdan to jedna z najbardziej popularnych celebrytek w polskim show biznesie. Znana jest z wielu produkcji i dostaje coraz więcej propozycji, z których korzysta. Jest bardzo zapracowana jednak nigdy nie zapomina o rodzinie.

Agnieszka Włodarczyk wraz z synkiem opuściła szpital

Małgosia ma starszego brata. 48 letni Michał w przeszłości występował na światowych scenach, w tym w Les Ballets de Monte Carlo, a także w operze w Lyonie. Mężczyzna jest znanym choreografem i tancerzem, który niedawno został jurorem w reaktywowanym przez Telewizję Polską programie "You Can Dance - nowa generacja". 

Mimo, że Misha jest bardzo utalentowany to Małgosia jest tą, która jest bardziej znana z rodzeństwa i to ona zbiera laury. Okazuje się jednak, że mężczyźnie w ogóle to nie przeszkadza. Jest dumny z siostry i z przyjemnością słucha pochwał na jej temat.

Popularne wiadomości teraz

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Nie wiem, czy się zmieni, ale jest to normalne, że jestem bratem Małgorzaty Rozenek i mi to zupełnie nie sprawia problemu, dlatego, że ona po prostu istnieje w mediach. Ona jest gwiazdą. Ja przyjeżdżam, więc ludzie muszą się za coś zaczepić i zaczepiają się za to, że to jest brat Małgorzaty Rozenek. Mnie to odpowiada, bo jestem jej bratem. Jestem z niej dumny, ona jest dumna ze mnie. Jeżeli ktoś chce mnie tak przedstawiać, niech mnie tak przedstawia. Będę oceniany przez to, co robię w programie, co robię w całej domenie, jeśli chodzi o telewizję, jeśli chodzi o show-biznes. Wtedy ludzie będą mówić – Misha, Misha, Misha. Ale jeżeli mam być do końca Mishą – bratem Małgorzaty Rozenek, to świetnie. Bo to jest rodzina. To jest jedna z najbliższych mi osób.

Rodzeństwu życzymy wielu pięknych, wspólnych chwil!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie