Serial "Ranczo" przez wiele lat cieszył widzów. Twórcy hitu myśleli nawet, by stworzyć z historii o społeczności z Wilkowyj film. Zdjęcia miały ruszyć w czerwcu tego roku i miał nosić tytuł "Ranczo. Zemsta Wiedźm". Plany pokrzyżowała jednak śmierć Pawła Królikowskiego - odtwórcy roli Kusego, czyli jednego z głownych postaci w serialu. Twórcy  nie wyobrażali sobie, by mogli postać Kusego zastąpić innym aktorem. Z tego względu pracę nad filmem zaniechano.

Jednak ostatnie zdjęcie Cezarego Żaka i jego żony Katarzyny, którzy byli głównymi bohaterami serialu dało fanom wiele nadziei. Małżeństwo pojawiło się bowiem w serialowych Wylkowyjach, a twórcy serialu już w kwietniu mówili o kontynuacji historii.

Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach. Widzowie w ostatnim odcinku mogli usłyszeć, jak Kozioł ogłasza z ambony, że jako nowy prezydent będzie patrzył wszystkim na ręce – tym z lewej strony i tym z prawej strony, i tym, co na środku też. I właśnie w kinowej wersji „Rancza II” postanawia ten plan zrealizować. Ale jest pewien szkopuł – według Czerepacha to jest niedorzeczne i może narobić więcej szkód niż pożytku – wyjawił wówczas Maciej Strzembosz.

Ona ma 60 lat, on 21, a zaraz wezmą ślub. Niewiarygodne jak poznała się ta para

Jednak póki co, z dobrymi wieściami należy się wstrzymać. Ów zdjęcie małżeństwa Żaków pojawiło się w sieci ze względu na relaizację wygranej loterii WOŚP.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Podróż sentymentalna po 5 latach z Panią Anią i Panem Remigiuszem. To właśnie ta wspaniała para wygrała licytację w ramach WOŚP – wycieczkę do JERUZALA, w różne miejsca planu serialu Ranczo. Spotkaliśmy tam fanów z całej Polski, cóż łza się w oku kręci. To był wspaniały czas! - napisała pod postem Katarzyna Żak.

a Wy, chcielibyście, żeby serial doczekał się swojego filmu? Poszlibyście na niego do kina?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie