Kinga Duda jako córka prezydenta nie ma łatwo. Jej każdy ruch, jej każde słowo jest oceniane przez cały kraj. Wiadomo, że wspiera rodziców, jednak pewne jest też to, że nie podziela każdego poglądu ze swoim tatą. Jednak o tym, co myśli i uważa na różne tematy stara się nie zdradzać i podobnie jak jej mama, unika mediów. Czy to dobrze? Jako młoda, inteligentna i bardzo ambitna kobieta mogłaby swoim słowem i działaniem wiele zdziałać dla praw kobiet w Polsce. Ona jednak tego nie robi i po cichu dba tylko o swoją karierę.

Córka Andrzeja Duda mimo młodego wieku może się pochwalić wieloma osiągnięciami. Skończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, potem odbyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii. Co więcej, po zwycięstwie ojca, przez kilka tygodni została jego społecznym doradcą. W zeszłym tygodniu natomiast portal NaTemat.pl podał, że córka Andrzeja Dudy rozpocznie nowe zajęcie. Ma to być praktyka zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza.

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia? Dziś ma 65 lat i jest gwiazdą telewizji

Jednak nie samą pracą żyje człowiek. Przez wiele miesięcy mówiło się, że Kinga jest zakochana i planuje ślub. Jednak dziś widaomo już, że sprawa jest nieaktualna, a w życiu córki prezydenta pojawił się nowy mężczyzna. Dobry Tydzień donosi, że w nowej pracy w warszawskiej kancelarii poznała przystojnego i świetnie wykształconego bruneta, który od razu wpadł jej w oko. 

Ze strony Kingi początkowo była to tylko fascynacja mądrym, życzliwym i nietraktującym jej z góry człowiekiem. Potem się zauroczyła. Tych dwoje na pewno wiele łączy. Zdarza im się w trakcie pracy wyskoczyć na kawę, chociaż z kancelarii zawsze wychodzą osobno, aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń – dodaje informator gazety.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Jesteśmy niezwykle ciekawi, co z tego wyniknie!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie