Nie ma idealnego wyglądu, ale dzięki nowoczesnym osiągnięciom w chirurgii plastycznej możesz zmienić swój wygląd tak szybko, jak zapragnie twoje serce. To właśnie zrobiły nasze bohaterki.

Kochankowie ustanowili rekord Guinnessa ze względu na różnicę wzrostu

Megan Fox

W młodości przyszłą gwiazdę i symbol seksu trudno nazwać pięknem. Jej wygląd był zbyt powszechny, by podbić Hollywood. Dziewczyna w kółko dostawała tylko epizodyczne role drugoplanowe. Wtedy Megan postanowiła wziąć los w swoje ręce, a raczej powierzyć ją w ręce chirurgów plastycznych.

Popularne wiadomości teraz

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Dziewczyna dwukrotnie przeszła operację korekcji kształtu nosa, powiększenia ust i piersi oraz zmiany kształtu kości policzkowych. Po urodzeniu dzieci aktorka „uspokoiła się”, przestając eksperymentować ze swoim wyglądem, a także stwierdzając, że odtąd nie zgodzi się na szczere zdjęcia i pozowanie nago.

Blake Lively

Teraz ta blond piękność jest jedną z najjaśniejszych i najbardziej poszukiwanych hollywoodzkich aktorek. Jednak główna „plotkarka” nie zawsze miała tak wykwintne rysy twarzy. Porównanie zdjęć Lively „przed” i „po” wyraźnie pokazuje, że nos dziewczynki stał się szczuplejsze i cieńsze, garb zniknął, a powieki uniosły się, otwierając jej spojrzenie. Ponadto aktorka jest podejrzana o operację powiększenia piersi i podbródka. Sama Lively w żaden sposób nie komentuje tych plotek, pozostawiając fanom pole do fantazji. 

Znaki zodiaku, które powinny być bardzo czujne w lipcu

Bella Hadid

Amerykańska top modelka jako pierwsza w historii magazynu Vogue pobiła rekord liczby okładek w ciągu miesiąca, zdobiąc 8 (!!!) wrześniowych edycji magazynu. W wieku 24 lat Bella zdołała stać się jedną z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych modelek na świecie. Niewątpliwie dziewczyna nie byłaby tak pewna, gdyby jej tata nie był multimilionerem. Pieniądze dały między innymi przyszłej gwieździe możliwość zwrócenia się do najlepszych chirurgów świata, aby osiągnąć doskonałość. Dziewczyna nigdy nie ukrywała, że ​​po raz pierwszy zdecydowała się na operację plastyczną w wieku 16 lat. Nos Belly został zmieniony, który był nieco duży. Dodatkowo dziewczyna wyraźnie zmieniła kształt kości policzkowych i wykonała lifting powiek – jej twarz stała się bardziej wytworna, a spojrzenie bardziej otwarte.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie