Ciekawe, że wtedy całej serii, w której było 2137 odcinków, publiczność nigdy nie była w stanie obejrzeć. W tym artykule postanowiliśmy trochę opowiedzieć o losach aktorów, którzy wystąpili w tym serialu.

Odszedł Robert Downey, ojciec Roberta Downeya Jr.

Marcy Walker - Eden Capwell-Castillo

Rola w "Santa Barbara" stała się najbardziej niezwykłą w życiu aktorki. W 2005 roku ostatecznie przeszła na emeryturę z kina. Teraz kobieta mieszka z piątym mężem, wychowuje syna, a także prowadzi szkółkę niedzielną w małym miasteczku w Oklahomie. Tam kobieta została chrześcijańskim pastorem.

Popularne wiadomości teraz

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Katarzyna Skrzynecka pokazała się z piękną fryzurą: fani zachwyceni jej nową odsłoną (ZDJĘCIE)

Lane Davies - Mason Capwell

Aktor grał swoją rolę w serialu przez 5 lat. Nie bardzo lubi wspominać. Mężczyzna mówi, że czasami musiał zapamiętać ponad 50 stron tekstu podczas kręcenia jednego odcinka, jego postać była tak rozmowna.

Lane twierdzi, że on i Mason nie mają ze sobą nic wspólnego.

Nawiasem mówiąc, Leonardo DiCaprio, który jako dziecko grał Masona, stał się największą światową gwiazdą tych, którzy wystąpili w Santa Barbara.

Jed Allan - CC Capwell

Rolę CC przez 10 lat grało 6 aktorów, ale Allan został zapamiętany przede wszystkim na tym obrazie. Po "Santa Barbara" mężczyzna zagrał w innym serialu. Na przykład można go było zobaczyć w "Beverly Hills, 90210". Ciekawe, że sam aktor niejednokrotnie mówił o swoich słowiańskich korzeniach. Jedna z jego prababek pochodziła z Odessy, a druga z Mińska. To prawda, że ​​teraz nie ma już krewnych w tych miastach.

Robin Wright - Kelly Capwell

Aktorka nadal występuje w filmach. Na przykład w jej filmografii są takie wspaniałe filmy jak „Forrest Gump” i „Blade Runner 2049”. Jeśli chodzi o życie osobiste, była kiedyś żoną Seana Penna, ale para rozpadła się w 2010 roku.

Mama sześciorga dzieci zamieniła się w „żywą” Barbie i marzy o ostatniej operacji

Nancy Lee Grahn - Julia Wenwright Capwell

Aktorka zasłynęła głównie z ról w telenoweli. Wśród ciekawostek na jej temat warto podkreślić fakt, że grając kobietę z rakiem, Nancy zaczęła w prawdziwym życiu pomagać osobom cierpiącym na tę chorobę.

Nicolas Coster - Lionell Lockridge

Kolejny aktor, który grał w serialach przez prawie całe swoje filmowe życie. Warto również zauważyć, że ma żonę Rosjankę o imieniu Elena Borodulina. Z wiekiem kobieta jest podobna do wnuczki męża ...

Todd McKee - Ted Capwell

Wśród najpopularniejszych projektów, w których Tod zagrał, oprócz Santa Barbara, znalazły się seriale Melrose Place i CSI: Crime Scene Investigation.

Robin Mattson - Gina Capwell

Aktorka zdobyła pięć nagród Soap Opera Digest. Otrzymała również cztery nominacje do Daytime Emmy. Myślę, że te osiągnięcia same w sobie mówią o karierze kobiety…

Judith McConnell - Sofia Capwell

W filmografii tej aktorki znajduje się ponad 50 pozycji, z których najpopularniejsze to opery mydlane.

Adolfo Larrue Martinez III – Cruz Castillo

Martinez jest żonaty z żoną od ponad 30 lat. Wychowują troje dzieci. Zawodowo mężczyzna radzi sobie bardzo dobrze. Jest regularnie zapraszany do występów w serialach i filmach pełnometrażowych.

Bez względu na to, co myślisz o tej serii, musisz przyznać, że odcisnęła ona piętno w historii ludzkości i sercach swoich fanów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie