Słyną z problemów z narkotykami i alkoholem, jak również głośnych skandali i innych wybryków. Oto są dzieci hollywoodzkich celebrytów, których swoim zachowaniem psuja wizerunek swoich sławnych rodziców.

Często zdarza się, że złota młodzież Hollywood dorasta w luksusie i wcale nie wie, czym jest odpowiedzialność. Te uzależnieni od seksu, alkoholu, narkotyków i luksusowych samochodów nastolatki wcześnie dorastają i często psuja życie zarówno sobie, jak i swoim rodzicom.

Ich rodzice po prostu nie potrafią im odmówić i zmotywować. Lwia część tych „dzieci” przez cale życie żyje pod opieką rodziców, woląc łatwe pieniądze od ciężkiej pracy.

Oczywiście problem ten jest często związany z brakiem opieki i odpowiedzialności rodzicielskiej, ale to wcale nie usprawiedliwia zachowania dzieciaków.

55-letni Charlie Sheen już mógłby opiekować się własnymi wnukami, ale ten awanturnik nadal hańbi swojego ojca, Martina Sheena. Gwiazda serialu „Dwóch i pół” był niejednokrotnie zatrzymany przez policje za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, zażycie heroiny, morfiny i przemoc domową. Przez takie zachowanie Charlie kilka razy nawet stracił roli w filmach. Jego ojciec porzucił już próby reedukacji swojego pechowego syna i po prostu trzyma się z dala od tego narkomana i alkoholika.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Montana Fishburne poszła w ślady swojego słynnego ojca Laurence'a Fishburne'a. Jeśli oczywiście możemy tak powiedzieć, obserwując jej poczynania. Jest także aktorką, a jej najsłynniejszą pracą jest domowe porno, opublikowane w sieci przez samą Montanę.

Nicole Richie nie tak dawno temu w końcu zajęła się własnym życiem. Dziewczyna zaczęła rozwijać karierę zawodową, uczestniczy w organizacji pokazów mody i jest twarzą wielu marek światowych. Ale do 2014 roku jej tata, Lionel Richie, musiał wyciągać córkę z bardzo dziwnych miejsc, w których ona leżała w stanie nieprzytomności narkotycznej.

Weston Cage nie chce nic słyszeć o swoim ojcu. Odrzuca wszelką pomoc i bardzo rzadko pojawia się z tatą publicznie. W 2011 roku syn Nicolasa Cage'a po raz kolejny był oskarżony o przemoc domową. Jego rodzina rozpadła się, po czym syn aktora wszedł w głęboki narkotyczny trans.

Getty Images, nicolas cage
Getty Images, nicolas cage
Actor Nicolas Cage, wife Alice Kim and son Weston

Michael Jordan to prawdziwa ikona amerykańskiego sportu. Nawet teraz, będąc przedsiębiorcą, nadal uczestniczy w różnych wydarzeniach. Ale jego syn, Marcus Jordan, stał się sławny w 2012 roku, kiedy został aresztowany. Został zatrzymany za udział w bójce. Szlachetny chłopak? Niestety nie! Syn słynnego sportowca bil się z… dwoma dziewczynami. Ponadto, pewnego dnia on zamieścił zdjęcie „swojego małego przyjaciela” w Twitterze, czym tez wywołał duży skandal.

Nick Hogan jest podobny do słynnego ojca tylko z wyglądu. Potomek Hulka Hogana jest nie tylko złym chłopcem, ale prawdziwym przestępcą. Co najmniej 6 razy był aresztowany za zakłócanie spokoju, picie alkoholu w miejscach publicznych, udział w bojkach i używanie narkotyków. Za każdym razem tatuś musiał zajmować konsekwencjami wybryków swojego syna.

Lourdes Leon jest pierwszym dzieckiem Madonny od jej trenera, Carlosa Leona. Córka unika matki w każdy możliwy sposób i nie chce, żeby nawet pojawiła się na studiach. Ale dziewczyna niezmiennie biegnie do Maddy po pomoc, gdy jest na skraju wyrzucenia ze studiów. Nawiasem mówiąc, nie wolno jej chodzić na mecze piłki nożnej drużyny narodowej miasta, w którym studiuje. Dlaczego? Pewnego razu dziewczyna rozebrała się przed całym kampusem.

Cameron Douglas jest pierwszym dzieckiem Michaela Douglasa, słynnego aktora, który zdobył cztery Złote Globy. Chłopiec nie poszedł w ślady ojca, ale wybrał nieco inną drogę. Podczas gdy jego tata zdobywał miłość milionow widzów, Cameron sprzedawał metaamfetaminę w pokoju hotelowym, po czym tez uzależnił się od narkotyków.

Oliver Hudson, syn aktorki Goldie Hawn i muzyka Billa Hudsona, unika ojca i obraza go na wszelkie możliwe sposoby. Pomimo tego, że nie popełnił niczego nielegalnego, jego zachowanie budzi wiele pytań. Facet publicznie oskarżył ojca o to, że go zostawił, oraz nadal zachowuje się niczym marudny chłopiec, a nie dorosły mężczyzna.

Patrząc na to, kim stał się Chet Hanks, pojawia się wiele pytań dotyczących jego słynnego ojca, wybitnego aktora Toma Hanksa. Chłopak nie tylko arogancko się zachowuje, lecz także ma uzależnienie od alkoholu i rozpusty. Ojciec kilka razy uratował syna, lecz niektóre wybryki Cheta doprowadziły Toma do długotrwałej depresji.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie