Angelika Zając jest polską youtuberką, która działa w internecie pod pseudonimem Andziaks już od 2011 roku. Jej aktywność zdążyła zebrać już potężne grono fanów, liczące prawie pół miliona.

Kiedyś walczyła o głosy w „The Voice of Poland”, dziś walczy o zdrowie. Piosenkarka błaga o wsparcie

We wrześniu ubiegłego roku poinformowała swoich fanów o tym, że wspólnie ze swoim chłopakiem Luką spodziewają się dziecka. Nie obyło się również bez szczegółowej relacji z tego, jak 23-latka zareagowała na wieść o ciąży. Jest to dowód na to, że Angelika dzieli się ze swoimi fanami całym swoim życiem, także tym bardzo prywatnym.

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przekonaliśmy się o tym 22 stycznia, kiedy na jej kanale ukazał się filmik zatytuowany:  Zamówiłam Striptizerkę Dla Mojego Chłopaka!Wszyscy mysleli, że to żart, a tytuł miał po prostu zachędzić ludzi do obejrzenia filmu. Jednak okazało się, że to nie był kawał..

Zrobiłam coś szalonego i Wy może się zdziwicie jak to usłyszycie, ale moi znajomi w ogóle się na pewno nie zdziwią, ponieważ, słuchajcie, zamówiłam dla mojego chłopaka striptizerkę. Ma on 27 lat, mój chłopak, Luka (…) i jeszcze nikt mu nigdy nie zamówił striptizerki. Ani na żadne urodziny (…), więc stwierdziłam, że chcę być pierwsza! Zamówię mu striptizerkę (…) – powiedziała w nagraniu.

Choć całe szczęście, na wideo nie było relacji z całego widowiska, Angelika zdradziła, że wynajęta tancerka wykona dla jej ukochanego aż trzy tańce pokazowe, a na koniec pokazu striptizerka była "cała rozebrana". Stąd wiadomo - dlaczego zabrakło tego pokazu na YouTube.

Nie trzeba było długo czekać na odzew fanów, którym zupełnie nie przypadł do gustu pomysł ciężarnej idolki. Dla widzów nagranie było niesmaczne, a pomysł nie na miejscu.

Zgadzacie się z tą opinią?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com