Vera Wong z wielkim rozmachem świętowała swoje 72. urodziny. Jej urodziny były 27 czerwca, ale projektantka zebrała później przyjaciół, aby połączyć świętowanie i uczcić koniec Miesiąca Dumy.

Kilka zdjęć wyjaśniających, dlaczego cały świat uwielbia tę parę

Wong świętowała swoje 72. urodziny w The Jimmy, mieszczącym się na dachu ModernHaus w Soho. Wśród gości byli koledzy Very - projektanci Calvin Klein i Donna Karan.

Przygotowano też dla niej miłą niespodziankę – zaprosili artystę Stephena Andrade, który kopiuje celebrytów i robi to „najlepiej ze wszystkich na Zachodnim Wybrzeżu”. Na imprezie pojawił się pod postacią Cher, której wielką fanką jest sama Wong.

Popularne wiadomości teraz

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Wieczorem Stephen zmienił kilka jasnych kostiumów i zaśpiewał słynne hity If I Could Turn Back Time and Believe.

Szampan podała gościom kelnerka w przebraniu Marii Antoniny. Wszystkich częstowano szampanem musującym, który od niedawna jest produkowany pod marką Vera Wang Prosecco.

Sama Wong pojawiła się w żółtej sukience własnej marki i przyznała, że ​​nawet nie podejrzewała, z jaką skalą jej przyjaciele urządzą przyjęcie. Występ Stephena z pewnością ją zaskoczy.

Kilku francuskich aktorów, którzy bardzo się zmienili od czasu swojej pierwszej roli

"To było jak spędzanie czasu w klubie. Wszyscy tańczyli, pili, jedli i świetnie się bawili" - powiedział dziennikarzom jeden z gości.

A zwieńczeniem wieczoru był moment, w którym kelnerzy wynieśli tort w postaci wiaderka szampana i wódki. Vera zdmuchnęła świeczki na chóralny występ Happy Birthday.

Przypomnijmy, Vera Wong zasłynęła ze swoich słynnych sukien ślubnych. Wszystko zaczęło się od jej własnego ślubu. Vera w tym czasie pracowała dla marki Ralph Lauren, a kiedy zamierzała poślubić maklera giełdowego Arthura Beckera, postanowiła uszyć własną sukienkę.

Debiut był tak udany, że najsłynniejsze panny młode w Stanach Zjednoczonych zaczęły zwracać się do Very po suknie ślubne. Chelsea Clinton, Ivanka Trump, Kim Kardashian, Mariah Carey, Victoria Beckham i wielu innych pobrali się w jej sukienkach.

Projektowała również kostiumy dla łyżwiarzy figurowych, ponieważ sama jako dziecko zajmowała się łyżwiarstwem figurowym i wiedziała, jak sprawić, by stroje sportowców były wygodne i piękne, a później stworzyła suknie wieczorowe dla pierwszych dam Stanów Zjednoczonych i gwiazd.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie