Zdjęcia księcia Williama i księcia Harry'ego, zrobione w Zatopionym Ogrodzie Pałacu Kensington podczas odsłonięcia pomnika ich matki, wzbudziły wiele nadziei, że bracia są na drodze do pojednania. Podobną opinię podziela królewski ekspert i bliski przyjaciel księżnej Diany Stuart Pearce, którą podzielił się z Us Weekly.

Kilka zdjęć wyjaśniających, dlaczego cały świat uwielbia tę parę

Według niego w rzeczywistości relacje między książętami Cambridge i Sussex nie są tak ponure, jak pisze o nich brytyjska prasa.

"Z zachowania braci, które było tak proste i nieformalne - żartowali i uśmiechali się - czułem, że ten moment całkowicie zmieni to, co wcześniej nadszarpnęło ich związek. Pogłoski o ich niezgodzie opierały się tylko na lękach i wyobrażeniach ludzi którzy sądzili, że komunikują się z kimś bliskim królewskiemu dworowi. W rzeczywistości ci ludzie po prostu to wszystko wymyślili - powiedział.

Według niego w rzeczywistości relacje między książętami Cambridge i Sussex nie są tak ponure, jak pisze o nich brytyjska prasa.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Inni członkowie rodziny królewskiej, w tym królowa Elżbieta II, książę Karol, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis, Meghan Markle, Archie i Lilibet, nie brali udziału w wydarzeniu, co Pierce uznał za dobry znak, ponieważ w po pierwsze, przestrzegano ograniczeń związanych z koronawirusem, a po drugie bracia otrzymali możliwość bycia sam na sam z matką.

Ekspert dodał, że gdyby Megan pojawiła się na otwarciu pomnika, przyciągnęłaby całą uwagę, a prasa nie zostałaby powstrzymana.

Kilku francuskich aktorów, którzy bardzo się zmienili od czasu swojej pierwszej roli

Przypomnijmy, pomnik księżnej Diany został otwarty 1 lipca w dniu jej 60. urodzin w ukochanym ogrodzie matki książąt. Kompozycja rzeźbiarska przedstawia ją i troje dzieci. Został zamówiony przez braci w 2017 roku i ma pokazać wpływ Diany i jej wkład nie tylko w historię Wielkiej Brytanii, ale całego świata.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie