Uwielbiany aktor Cezary Pazura swoją pierwszą żonę Żanetę poślubił w roku 1989 roku. Para doczekała się córeczki Anastazji, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Powdoem tego były problemy małżonki artysty z alkoholem, do którego potem doszły narkotyki.

Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe — napisał aktor w autobiografii Byłbym zapomniał.

Tamten okres w życiu Cezarego Pazury był bardzo trudny i niechętnie do niego wraca. Ostatecznie małżeństwo zakończyło się rozwodem, a aktor został z niczym. Jego była żona bowiem bardzo umiejętnie wykorzystała fakt braku intercyzy.

Cezary Pazura w 2007 roku wyszedł za mąż ponownie. Tym razem jego wybranką była o wiele od niego młodsza Edyta. Wiele osób skazywało ten związek na porażkę, jednak oni pokazali, że związek z duzą róznicą wieku ma szansę się udać.

Małżeństwo doczekało się trójki dzieci, ale mimo to nie zapominają o Anastazji, która jest bardzo mile widziana zawsze w domu swojego taty i macochy, która jest jedynie o rok (!) od niej starsza. Na dowód świetnych relacji Anastazji z dziećmi Edyty, żona Cezarego Pazury pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy Anastazję i Amelię - najstarsze dziecko Edyty i Cezarego. Fotka była podpisana uroczym opisem "Siostry".

Popularne wiadomości teraz

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Według oficjalnych doniesień, Edyta i Anastazja mają ze sobą dobry kontakt. Z resztą - Anastazja ma swoje życie i mieszka już sama. Spełnia się ona artystycznie. Skończyła architekturę i szkołę filmową. Zagrała w produkcjach takich jak m.in. Na dobre i na złe oraz Przypadki Cezarego P. Mimo znanego nazwiskai pięknej urody Anastazja unika fotoreporterów i nie interesuje ją kariera oparta na pozowaniu na ściankach.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie