Tamara Gonzalez Perea jeszcze rok temu pracowała jako jednak z prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Z wielu powodów jednak znana blogerka modowa opuściła szeregi śniadaniówki.

Monika Olejnik w szczerym wyznaniu o macierzyństwie

Kariera Tamary rozpoczęła się od założenia blogu modowego o nazwie "Macademian Girl". Trudno uwierzyć, że od tego momentu minęło już 10 lat. Blog rozwijał się w tak zawrotnym tempie, że kilkanaście miesięcy od założenia został okrzyknięty w plebiscycie magazynu "Press" najlepszym blogiem o modzie.

Tak jak rozwijał się blog tak rozwijała się kariera Tamary. W krókim czasie upomniała się o nią telewizja. Została finalistką programu "Agent gwiazdy", a następnie prowadzącą program Polsatu Supermodelka Pluz Size. W 2018 roku została zaproszona do prowadzenia "Pytania na śniadanie".

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Katarzyna Skrzynecka pokazała się z piękną fryzurą: fani zachwyceni jej nową odsłoną (ZDJĘCIE)

Przyjęła ofertę i jak słusznie sądziła popularność jej blogu wzrosła. W roli prowadzącej Tamara bardzo spodobała się widzom. Dodatkową oglądalność powodował fakt jej konfliktu z Małgorzatą Tomaszewską.

Tamara na fali popularności została poproszona o prowadzenie show "Dance Dance Dance". Kiedy rok później doszło do podpisywania nowego kontraktu z "Pytaniem na śniadanie" pomiędzy Tamarą, a telewizją pojawił się konflikt. Okazało się, że umowa jest bardzo nieatrakcyjna.

Z umowy impresaryjnej wynikało, że mam oddawać lwią część swoich zarobków - to było 20-30 procent - ze wszystkiego, z każdego swojego social medium: Facebooka, Instagrama, bloga, YouTube’a. Dla mnie jako influencerki jest to umowa niekorzystna, bo zakłada często wyłączność, ja nie mogłabym nic zrobić bez zgody stacji, o wszystko musiałabym pytać

Dziś Tamara nie jest już modową blogerką, a swój blog przekształciła w platformę, która jest poświęcona pracy nad świadomością siebie i własnego ciała. 

Jestem tu po to, żeby pomóc Ci aktywować Twoją Moc Afrodyty. Bądź prawdziwą Boginią w swoim życiu!

Tamara jest coachem i prowadzi warsztaty dla kobiet mające na celu "obudzić w sobie prawdziwą boginię, odnaleźć swój styl, zbudować pewność siebie i nauczyć się świadomie manifestować swoją kobiecość". Za przyjemność warsztatów należy zapłacić od 547 do 1847 złotych.

Była modowa blogerka wyprzedaje także zawartość swojej szafy. 

Wszystkie rzeczy pochodzą z mojej prywatnej garderoby i są starannie zbieranymi z całego świata, wyselekcjonowanymi perełkami

Za owe perełki należy zapłacić całkiem spore pieniądze. Tamara zachęca do kupna  botków za 400 złotych, torebki za 1200 złotych czy płaszczyka za 350 złotych.

Życzymy powodzenia!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie