Bardzo smutne wieści dotarły dziś do wszystkich fanów i bliskich aktora. W wieku 45 lat odszedł Olaf Eysmont. Nagła i niespodziewana śmierć bardzo przygnębiła całe środowisko filmowe i dziennikarskie.

Ola Szwed powitała na świecie drugie dziecko. Gratulacje

Olaf Eysmont zmarł 29 czerwca w Sopocie. Mężczyzna był synem żony Machulskiego - Ewy Eysmont-Machulskiej. O śmierci mężczyzny za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował ksiądz Andrzej Luter, który zagrał z aktorem w kilku komediach.

Kochał kino. Człowiek filmu! Dziennikarz. Był także aktorem (po szkole Machulskich), występował w rolach epizodycznych w filmach Juliusza Machulskiego (od "Kilera" po "AmbaSSadę"). Olaf przeżył zaledwie 45 lat. Spotykaliśmy się co roku, we wrześniu, w czasie festiwalu w Gdyni. Pozostają wspomnienia...

 

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Aktora żegna całe środowisko fimowe. Także pracownicy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, z którym był związany we wzruszających słowach pożegnali przyjaciela. Olaf w Instytucie zajmował się upowszechnianiem wiedzy o polskiej kinematografii. Ostatnio  także podjął się pracy przy organizacji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Niespodziewanie dla wszystkich odszedł Olaf Eysmont. Miał 45 lat. Człowiek bezinteresownej życzliwości, zawsze uśmiechnięty, gotowy do rozwiązywania problemów i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Kultura filmowa była jego pasją, której poświecił swoje życie zawodowe. W Polskim Instytucie Sztuki Filmowej pracował od samego początku. Zajmował się promocją, marketingiem, upowszechniał wiedzę o polskiej kinematografii, wspierał organizację najważniejszych wydarzeń filmowych. Po blisko dekadzie pracy w PISF, przeniósł się do Gdyni gdzie z typową dla siebie energią włączył się w organizację Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Stale zajęty, ciągle rozwiązujący problemy gości festiwalowych, z telefonem przy uchu. Ewie, Juliuszowi i rodzinie składamy najgłębsze wyrazy współczucia. Przyjaciele ze Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Przyczyna śmierci aktora nie jest narazie znana.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie