Ania Lewandowska to nie tylko żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, ale też bizneswoman. Trenerka na swojej miłości do zdrowego stylu życia zarobiła już sporo pieniędzy, ale przede wszystkim stworzyła ugruntowaną na rynku markę, której dziś nikt nie zagraża.

Piękno Elizabeth Taylor jest konsekwencją rzadkiej mutacji genetycznej

Ania ciężko pracuje, aby zawsze być w topie. Jednak nie zapomina o swojej rodzinie. Z piłkarzem wychowuje dwójkę dzieci: Klarę i Laurę Lewandowskich. Poza tym, aktywnie prowadzi swojego Instagrama, gdzie pokazuje swoje treningy i w ogóle życie, jakim ono jest.

Anna Lewandowska pokazała swoje piękne nóżki

Na najnowszym zdjęciu, które widzimy na Instagramie Lewandowskiej, widać jak trenerka odpoczywa na leżaku. Ma na sobie czerwoną T-shirt i jasne spodnie. Ale największą uwagę przyciągają piękne i wysportowane nogi Lewandowskiej. Posmarowane olejem, one pięknie błyszczą w słońcu. 
Ale nogi🔥🔥🔥🔥🔥🔥,  Wow! , Na takim ciele to body wręcz płonie🔥❤️😘 buziaki kochana, Ale nogi ,czad 🔥😍, Jak zwykle super wyglądasz 🔥 - czytamy w komentarzach.
 
A jak wam się podoba zdjęcie Anny Lewandowskiej?
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ania Lewandowska pozuje w pięknym bikini. Z najnowszego postu Ani, wynika że ona i Robert wraz z dziećmi wyruszyli na wakacje. Przy okazji, trenerka pokazała się w pięknym niebieskim stroju kąpielowym. Więcej na ten temat możesz przeczytać TU

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie