O Kamili Łapickiej zrobiło się głośno w momencie, gdy okazało się, że jest w związku ze znanym  polskim aktorem teatralnym i filmowym, reżyserem teatralnym, profesorem i rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie Andrzejem Łapickim.

Małgorzata Rozenek postawiła na nowy zawód. Celebrytka rozpoczęła karierę aktorską

Ich związek był kontrowersyjny z uwagi na znaczną różnicę wieku. Dzieliło ich bowiem 60 lat. W momencie ślubu Kamila miała zaledwie 26 lat. 

W trakie choroby wszyscy przewidywali, że Andrzej Łapicki zostawi swojej żonie cały majątek. Niestety na kilka miesięy przed śmiercią w tajemnicy przed Kamilą zmienił testament. Mieszkanie i prawa do publikacji przepisał na córkę i wnuczkę. Prawdopodobnie Kamila nie dostała niczego.

Popularne wiadomości teraz

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Joanna Moro pokazała, jak przygotowuje się do porodu

Kamila imała się różnych zajęć. Przez kilka miesięcy publikowała materiały w prasie. Miała własną kolumnę w magazynie i pisała cotygodniowe felietony. Jednak nie cieszyły się popularnością. Kobieta musiała więc znaleźć inne zajęcie. Rozpoczęła pisanie doktoratu na wydziale Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego. Założyła bloga teatralnego, za którego otrzymala dziewięciomiesięczne stypendium ministra kultury i sztuki.

Obecnie kobieta zajmuje się badaniami naukowymi. Nie wiadomo nic na temat jej życia prywatnego. Jedno jest pewne, Kamila po śmierci męża musiała sama zadbać o swoją przyszłość.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com