Wie z pierwszej ręki, jak dotkliwe może być cierpienie i jak trudno jest się go pozbyć.

Z jakimi znakami zodiaku nie powinieneś spędzać wakacji

Aktor stał się popularny w latach 90., ale lata, w których był u szczytu sławy, były zaciemnione, a wcale nie trudnościami. Ojciec Carreya, muzyk, który pracował jako księgowy, stracił pracę, gdy Jim miał 12 lat. W dniu, w którym skończył 16 lat, porzucił szkołę, aby utrzymać rodzinę. W wieku 20 lat po raz pierwszy zmierzył się z depresją. Ale Kerry znalazł sposób na przekształcenie swojej depresji w coś konstruktywnego. W wieku 21 lat po raz pierwszy pojawił się w The Tonight Show.

„Rozpacz jest niezbędnym składnikiem uczenia się lub tworzenia czegoś. Kropka. Jeśli w pewnym momencie nie jesteś zdesperowany, nie jesteś zainteresowany.”

„W tej chwili nie mam depresji. Nie ma depresji ”- mówi. „Teraz, kiedy pada, nie boję się, że mnie utopi. To tylko deszcz i wiem, że to się skończy.”

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Carrie wysuwa nietrywialny wniosek, do którego doszedł po wielu latach sławy: nie ma sensu poświęcać całego życia na kształtowanie i pielęgnowanie wizerunku „ja idealnego”.

„To wszystko jest ego: pragnienie bycia ważnym, bycia kimś, bycia ważnym. W rzeczywistości to chciwe poszukiwanie naszej ekskluzywności przynosi nam tylko ból i cierpienie z trzech głównych powodów.

Kobieta spodziewająca się bliźniąt urodziła nienormalnie gigantyczne dziecko

Po pierwsze wprowadza separację między nami a wszystkimi innymi stworzeniami, która dewaluuje nasz rzekomo wyjątkowy charakter. Po drugie, wprowadza nas w błąd, myśląc, że okoliczności nie powinny się zmieniać – my nie powinniśmy się zmieniać. 

Po trzecie, to niekończące się poszukiwanie samych siebie okrada nas z pokoju, ponieważ sprawia, że ​​czujemy, że czegoś nam ciągle brakuje.

Antidotum na to cierpienie polega na porzuceniu pragnienia bycia „kimś”. Carrey mówi: „Poczucie pełni nie ma nic wspólnego z ego”. Aby czuć się pełnią, musimy odpuścić próby zachowania własnego wizerunku.

Ludzie cały czas mówią o depresji. Różnica między depresją a smutkiem polega na tym, że smutek jest tylko przypadkiem – bez względu na to, co się wydarzy lub nie wydarzy. Depresja to twoje ciało mówiące „idź ty”, nie chcę już być tą postacią, nie chcę wspierać tego awatara, którego stworzyłeś na świecie. Nareszcie zdejmij tę maskę!

Powinieneś myśleć o słowie „depresja” jako „głęboki odpoczynek”. Twoje ciało potrzebuje głębokiego odpoczynku od postaci, którą próbowałeś zagrać.

Depresji nie ma już w moim życiu – dosłownie nie. Mam smutek i radość oraz satysfakcję i wdzięczność.”

Może coś w tym jest! Każdy powinien czasem zdjąć maskę, tak jak zrobił to Jim Carrey.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie