Małgorzata Ostrowska-Królikowska w zeszłym roku pożegnała swojego ukochanego męża Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł, przegrywając z chorobą neurologiczną. Z jego odejściem nie mogli pogodzić się nie tylko bliscy artysty, ale także duża część Polaków, która chętnie oglądała go na ekranach telewizorów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na szczęście jakoś radzi sobie z tą niebywałą stratą. Jednak ostatnie chwile u boku męża były niezwykle trudne. Cała rodzina, wraz z samym Pawłem Królikowskim zdawali sobie sprawę z tego, jak poważna jest sytuacja.

Razem z dziećmi widziałam, jak Paweł odchodzi. Profesor Ząbek przygotował nas na to dużo wcześniej. Wytłumaczył mi, co to jest za nowotwór i ile czasu nam zostało. Ja mu wtedy powiedziałam: Cuda się zdarzają, panie profesorze. Odpowiedział: Ale ja nie jestem cudotwórcą, pani Małgorzato. Obiecał, że zrobi, co w jego mocy – wyznała Małgorzata w wywiadzie dla Vivy!

Mama Michała Wiśniewskiego szczerze o swoich synowych. Była wśród nich „czarna owca”

W wywiadzie tym, Małgorzata Królikowska wyznała też, że jej ukochany chciał spędzić ostatnie chwile z rodziną. Tak też się stało.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Dziewczyny leżały obok niego. Paweł strasznie chciał się do nas przytulać, potrzebował naszego dotyku, uścisku, czułości, fizycznej obecności. Na początku pielęgniarki nas rugały, że nie wolno, że zarazki, ale potem odpuściły. Zresztą dzieci też bardzo ojca potrzebowały. Wnuczek Józio również. Paweł zdążył go zobaczyć, strasznie się ucieszył z jego narodzin.

Śmierć bliskiej osoby jest niebywale trudną życiową sytuacją. To niezwykle ważne, że rodzina Królikowskich miała możliwość pożegnania się i spędzenia ostatnich chwil z ukochanym tatą, dziadkiem, mężem. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie