Beata Tadła to polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, prezenterka. Współpracowała z TV Puls, TVP i TVN Style. Od 2012 związana była z TVN24, prowadziła serwisy informacyjne Magazyn 24 godzinyFakty po Faktach i Fakty po południu. W tym samym roku współprowadziła weekendowe wydania Faktów w TVN. Od 2019 roku współpracuje z Radiem Zet. Jej pierwszym mężem był sierżant Wojska Polskiego. Drugim dziennikarz Radosław Kietliński. Z nim prezenterka ma syna Jana.

W lutym 2021 roku dziennikarka wzięła ślub. W swoich mediach społecznościowych pochwaliła się sesją zdjęciową ze ślubnej ceremonii. Więcej na ten temat możesz przeczytać TU

Beata Tadła miała udar

Dziennikarka w swoich mediach społecznościowych odważyła się opowiedzieć o tym, co się stało z nią 13 lat temu. Jak się okazuje, Beata Tadła miała udar. W poście zaznaczyła, aby każdy pilnował swojego zdrowia. I jeżeli są jakieś objawy, to pilnie wezwali karetkę. 

Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy – błąd. Też tak myślałam… 13 lat temu. Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był „mini udar”. Objawy (opadająca ręka, asymetria ust, drętwienie połowy twarzy) ustąpiły następnego dnia i nigdy się nie powtórzyły.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Piękna Edyta Górniak pozuje w stroju kąpielowym

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Niektóre nawet opowiadali swoje historię:

Mój mąż w ciągu pół godziny był już na oddziale udarowym. Objawy ustąpiły, niestety w nocy nastąpił drugi udar. Szczęście w nieszczęściu że był już wtedy pod opieką lekarzy. W czwartek minie rok od udaru

Miałam szczęście w nieszczęściu koniec stycznia, byłam na kontroli pooperacyjnej padłam udzielono mi pomocy fachowej. Teraz jedynie szukam słów i ich znaczenia bo to jedyne braki jakie mi pozostały po udarze, ale żyje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie