Małgorzata Rozenek-Majdan odkąd ogłosiła wesołą nowinę o swojej ciąży promienieje z radości. Nic dziwnego, to dziecko było bardzo wyczekane. Celebrytka wyznała już, że wspólnie z Radziem spodziewają się synka, ale jeszcze nie wiadomo, jak chcą go nazwać.

Małgorzata Rozenek hojnie wsparła Australię. Apeluje: „Musimy pomóc. To nasz obowiązek”

Jednak pomino stanu błogosławionego Małgosia nie zamierza zwalniać tempa. Wręcz odwrotnie, chce sprawdzić się w nowej roli - w roli aktorki.

Popularne wiadomości teraz

Annę Muchę wyśmiały za wygląd na wyborach prezydenckich. Sporo negatywnych komentarzy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z mężczyzną na łące. Jaka relacja ich łączy?

Mocne słowa Kurdej-Szatan do internautki: „Popracuję jeszcze, by na 500 plus dla pani było”

Dagmara Kaźmierska w stylizacji jak z Hollywood. Aby założyć takie buty trzeba mieć sporo odwagi

Choć gwiazda była już prezenterką, jurorką czy pisarką, żadnej roli aktorskiej jeszcze nie ma na swoim koncie.

Może pozazdrościła byłej żonie Radosława, Dodzie? Trudno stwierdzić. W każdym razie Rozenek nie wystąpi u Vegi czy w innym lekkim filmie. Małgorzata wystąpi w teatrze!

Prezenterka ma wcielić się w jedną z głównych ról w spektaklu "Czarno to widzę", którego producentką jest koleżanka po fachu - Omenaa Mensah.

I choć Rozenek nie raz mówiła o tym, że jednak bliżej jej do twórczości Vegi i to u niego marzy, by zagrać, póki co musi się pocieczyć tą niekomercyjną rolą w teatrze. 

Spektakl "Czarno to widzę" ma być historią grupy ludzi, którzy niekoniecznie urodzili się w Polsce, którym daleko do typowej słowiańskiej urody, ale którym bardzo zależy, by być Polakami, by odnaleźć swoje miejsce w polskim społeczeństwie.

TVN rezygnuje z produkcji dwóch popularnych seriali! Widzowie mogą być niezadowoleni

Jeszcze nie wiadomo w jaką konkretnie postać wcieli się Magłorzata Rozenek, ale możemy być pewni, że jej obecność z pewnością przyciągnie widzów na to widowisko.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com