Gabriel Seweryn jakiś czas temu brał udział w programie "Królowe życia". Był w związku z Rafałem i trzeba przyznać, że ich relacja wzbudzała u fanów sporo emocji. Po jakimś czasie okazało się, że związek się rozpadł, a dziś Gabriel zdradza kulisy tej miłości.

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka

Zapytany jak układa się dziś w jego życiu w końcu wyznał, że czuje się wolnym człowiekiem.

Wybornie! Cieszę się, że w końcu udało mi się definitywnie zamknąć tamten rozdział życia, choć wcale nie było to łatwe i ciągnęło się zdecydowanie dłużej, niż powinno. Najważniejsze jednak jest to, że nareszcie mogę oddychać pełną piersią i cieszyć się urokami życia. U boku mojego kochanego Kamila czuję się naprawdę szczęśliwy. W końcu jestem szanowany, nie ma kłótni, wyzwisk, intryg. Dlatego codziennie tuż przed zaśnięciem wypowiadam to samo zaklęcie: "Chwilo, trwaj"

Okazuje się, że mężczyzna nie zajmował się swoim profilem w mediach społecznościowych i wszystko co tam trafiało było wyłącznie sprawką jego byłego partnera.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Przyznaję, że ta medialna szopka była kompletnie niepotrzebna. Tyle że inicjatywa w publicznym praniu brudów nie należała do mnie. Nigdy nie zatrudniałem speców od publicity, którzy by kreowali na potrzeby portali i kolorówek plotkarskich newsy - mniej czy bardziej prawdziwe - na temat naszego pożycia. Większość tygodnia spędzam w swojej pracowni w Głogowie na Dolnym Śląsku i haruję jak wariat. Krasnoludki ani nie zaprojektują za mnie futer, ani ich nie wyczarują. Nigdy w życiu nie dostałem niczego za darmo. Zmierzam do tego, że zwyczajnie nie mam czasu na inspirowanie mediów. Tym zajmował się mój eks, bo nie miał niczego innego do roboty. Mieszkał w moim warszawskim apartamencie, kontaktował się z dziennikarzami i prowadził nasze social media. To, co znajdowało się na moich profilach na Instagramie i FB, było jego autorstwa. Zamieszczał na nich to, co chciał i w efekcie wyszło, jak wyszło, czyli cyrk na kółkach.

Gabriel zdradził smutne fakty z ich pożycia i dziś ma do siebie żal, że pozwolił, aby "szopka" trwała aż tak długo.

Każdy medal ma dwie strony. Fani znają tylko jedną wersję - tę, którą lansował do tej pory mój były partner życiowy. Zdecydowałem się na ten wywiad, by ludzie w końcu poznali całą prawdę i mój punkt widzenia. Ja nigdy niczego nie udawałem. Zwyczajnie nie umiem tego robić. Co w sercu, to i na języku. Najzwyczajniej w świecie utrzymywałem fikcję, z której - mimo wielkich chęci - nie potrafiłem się wyzwolić. Byłem ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej. Mówię to po raz pierwszy publicznie: potrzebowałem specjalistycznej pomocy i skończyłem u psychiatry! W tym miejscu chciałbym podziękować wybitnemu lekarzowi, Jakubowi Nestorowiczowi z Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Koszykowa w Warszawie, który pomógł mi wrócić do równowagi psychicznej. Powiem więcej: pan doktor uratował mi życie! Miesiącami za rączkę wyprowadzał mnie z toksycznego związku. Nie obyło się bez psychotropów. Byłem jak bita żona, która nie jest w stanie odejść od męża oprawcy. Takie są fakty.

Patrząc po pozorach, tak to wygląda. Ale to nie ja pierwszy dopuściłem się zdrady. Nie mówiąc już o tym, że w moim związku od sześciu lat nie było seksu.

Życzymy powodzenia. Może uda się jeszcze znaleźć prawdziwą miłość?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie