Trzeba przyznać, że dla Anety Kręglickiej czas zdecydowanie się zatrzymał. 56 - letnia kobieta wygląda tak doskonale, że jej zgrabnego ciała mze pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Emilia Komarnicka zdradziła wyjątkowy sposób na świętowanie urodzin

Aneta już wiele lat temu wycofała się z show biznesu. Prężnie jednak prowadzi swój portal w mediach społecznościowych i jak sama mówi to doskonały łącznik z "taktownymi" fanami.

Ostatnio pojawiło się wiele spekulacji dotyczących sylwetki Anety. Ona postanowiła odpowiedzieć wszystkim, którzy zarzucają jej brak szacunku dla swojego ciała.

Mam organizm i ciało przyzwyczajone do ruchu już od najmłodszych lat dlatego sportu nie traktuję, jako wyrzeczenia, czy przymusu. Sport mnie relaksuje. Od lat jem sporo, ale lekko. Nigdy też nie stosowałam żadnych restrykcyjnych diet. Teorie spiskowe są więc nie na miejscu

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Miss opisała jak wyglądają jej posiłki. Wygląda na to, że wcale nie katuje się dietami.

Śniadania jem duże, jajko jest jednym ze składników, na obiad faktycznie też duże sałaty, większą porcję od męża, ryby i kasze, jem też podwieczorki - najczęściej owoce, ale nie jadam kolacji

Aneta przed laty założyła fundację promującą zdrowy styl życia. Jest wierna swoim przekonaniom i słuszności zachowania zdrowia i zdrowego rozsądku.

uż w 1991 roku założyłam fundację i przez lata promowałam zdrowy styl życia (kto nie wie, niech poczyta o moich imprezach sportowych ABK 10K - marszobiegach, turniejach tenisowych, turniejach koszykówki, imprezach hipicznych). Zdrowe odżywianie i ruch od zawsze jest moją codziennością, a nie desperacją w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Szanuję swój organizm i nie robię mu krzywdy. Może dlatego do tej pory nie miałam żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Wszelkie insynuacje na ten temat są więc nieprawdziwe. Gdyby było inaczej mówiłabym o tym głośno bo choroba nie jest dla mnie tematem wstydliwym. Niech się wstydzą Ci, co kłamią.

Kręglicka mocno apeluje o tolerancje dla wszystkich bez względu na rozmiar.

W naszym świecie jest miejsce dla szczupłych i otyłych, dla wszystkich. A temat tolerancji jest obecnie szczególnie aktualny. Bądźcie więc tolerancyjni, bo to wraca. Bądźcie też body positive w obydwie strony. Owszem, tak szczupło może wyglądać dojrzała kobieta, która nie stosuje heroicznych diet, bo ma taką genetykę, zdrowo je, uprawia regularnie sport, choć nie jest sportsmenką i która nie spędza całego swojego życia w gabinetach kosmetycznych, bo nie musi i nawet nie ma na to czasu. Dbajcie mądrze o siebie, naśladujcie pozytywne wzorce, nie powielajcie fałszywych informacji i miejcie więcej wiary w ludzi

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie